gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.243
  Beğenilen Mesajlar:
  2.180
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada tükürdüğünü görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Rüyada tükürmek kötü söz ile tabir olunur. Rüyada tükürdüğünü gören, şeran caiz olmayan bir sözü konuşur. Bir duvar üzerine tükürdüğünü gören, Allah’ın rızasına muhalif servet (faiz, rüşvet almak, çalıntı malları satın almak gibi )biriktirir. Yere tükürdüğünü gören, tarla ve çiftlik satın alır. Bir ağaç üzerine tükürdüğünü gören, sözünde durmaz ve yalan söyleyen birine tabir edilip yorumlanır.
  Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada Sıcak tükürük uzun ömre, soğuk tükürük ömrün kısalığına, siyah tükürük üzüntü ve kedere, sarı tükürük hastalığa tabir edilip, yorumlanır. Ağzındaki tükürüğün kuruduğunu görmek fakirlik ve zarurete tâbir edilip, yorumlanır.

  < Konu Resmi..>

  Rüyada birine yada bir tanıdığının veya tanımadığı birine tükürmek, sıkıntı yaşamaya ve bundan dolayı kafasına takacağı durumlara neden olacak kişilerin davranışlarına işaret eder. Rüyada tükürük görmek, sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve sıhhatine dikkat etmesi gerektiğine tasvir edilir ve yorumlanır.


  Rüyada Ağzında Tükürük görmek Rüyasında ağzından tükürük gelmesi veya rüyada ağzında tükürük olduğunu görmek, şu şekilde tabir edilir. Bir kimse rüyasında ağzından tükürük geldiğini görse rüya sahibi için sağlık sorunları yaşayacağına ya da gereksiz ve büyük zararlar ile karşılaşılacağına maddi harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, bunlara dikkat etmeyip para harcamaya devam ederse borçlu hale gelip, sıkıntıya düşebilir. Rüyada tükürükler attığını gören kimse borçlu olmaya karşı tedbirli olması gerektiğine delalet eder.

   
Rüyada tükürdüğünü görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Gül Bahçesi Görmek

  Rüyada Gül Bahçesi Görmek

  Rüyada Gül Bahçesi Görmek ne anlama geliyor arkadaşlar rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
 2. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ne anlama GELİYOR ACABA rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden tşkler.
 3. Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

  Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

  Rüyada Hindi Yumurtası Görmek ne anlama geliyor kızlar acilen bu rüyayı yorumlayın
 4. Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

  Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

  Rüyada HüRREM SULTAN Görmek "Hayallerinin çok arttığı bir döneme yorumlanabilir"
 5. Rüya görmek neye alamettir?

  Rüya görmek neye alamettir?

  Rüyada çeşitli hikmetler vardır. Kimi için bir müjde, kimi için bir ikazdır. Kur'an-ı kerimde rüya ve tabiri ile ilgili bilgi vardır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Güzel rüya müjdedir.) [İbni Cerir] (Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir.) [Buhari] (En doğru rüya seher vakti görülendir.) [Beyheki] (Kıyamet yaklaştığında, Müslümanın rüyası ekseriya yalan çıkmaz.) [Müslim]...

Sayfayı Paylaş