1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113

Rüyada tükürdüğünü görmek

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

Rüyada tükürmek kötü söz ile tabir olunur. Rüyada tükürdüğünü gören, şeran caiz olmayan bir sözü konuşur. Bir duvar üzerine tükürdüğünü gören, Allah’ın rızasına muhalif servet (faiz, rüşvet almak, çalıntı malları satın almak gibi )biriktirir. Yere tükürdüğünü gören, tarla ve çiftlik satın alır. Bir ağaç üzerine tükürdüğünü gören, sözünde durmaz ve yalan söyleyen birine tabir edilip yorumlanır. Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada Sıcak tükürük uzun ömre, soğuk tükürük ömrün kısalığına, siyah tükürük üzüntü ve kedere, sarı tükürük hastalığa tabir edilip, yorumlanır. Ağzındaki tükürüğün kuruduğunu görmek fakirlik ve zarurete tâbir edilip, yorumlanır.

< Konu Resmi..>

Rüyada birine yada bir tanıdığının veya tanımadığı birine tükürmek, sıkıntı yaşamaya ve bundan dolayı kafasına takacağı durumlara neden olacak kişilerin davranışlarına işaret eder. Rüyada tükürük görmek, sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve sıhhatine dikkat etmesi gerektiğine tasvir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Ağzında Tükürük görmek
    Rüyasında ağzından tükürük gelmesi veya rüyada ağzında tükürük olduğunu görmek, şu şekilde tabir edilir. Bir kimse rüyasında ağzından tükürük geldiğini görse rüya sahibi için sağlık sorunları yaşayacağına ya da gereksiz ve büyük zararlar ile karşılaşılacağına maddi harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, bunlara dikkat etmeyip para harcamaya devam ederse borçlu hale gelip, sıkıntıya düşebilir. Rüyada tükürükler attığını gören kimse borçlu olmaya karşı tedbirli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada tükürdüğünü görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada su görmek...

rüyada su görmek...

rüyada suyun üstünde yürümek rüyada su üstünde yürümek suyun içinde su görmek suda Genel anlamda su görmek hos bir hayata güzel rizka iyiliksever insana sadik dosta büyüklere yaklasmaya din güzelligine; Bulanik ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere geçim darligina fitne ve karmasaya; böyle bir suda yikanip çikmak üzüntüden ve haastaliktan kurtulmaya Berrak su içmek temiz hayata rizikza Sicak...
  2. Rüyada su görmek

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek nedir rüyada su görmek nasıl tabir edilir.Melekler bu gece rüyamda mutfakta bi damacana su gördüm ne anlama geldiğini merak edip bakmak istedim sonra aklıma siz melekler geldiniz belki benim gibi merak edenler vardır diye rüyamın yorumunu sizinlede paylaşmak istedim bakalım rüyada su görmek ne anlama geliyomuş Ruyada Su gormek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade...
  3. Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada Damatlık Görmek ne demek? Kızlar abim nişanlısından ayrıldı geri barışmaları imkansız zaten sevmiyorduda abim onu. Dün gece rüyasında damatlık görmüş acaba tabiri nedir bu rüyanın ailecek meraklandık valla.
  4. Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek ne demek rüya tabirinden anlıyan hanımlar rüyamı yorumlarmısınız lütfen acaba
  5. Rüyada Düşman Görmek

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada Düşman Görmek Arkadaşalr rüya yorumlama kabiliyeti olanlar sizden Rüyada Düşman Görmenin tabirini istiyorum.

Sayfayı Paylaş