gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.246
  Beğenilen Mesajlar:
  2.181
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada turp görmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Rüyada turp görmek ne anlama gelir, turp şifa kaynağıdır, rüyada turp gören eğer hasta ise şifa bulur. Bazı rüya tabircileri derki, turp rüyası görülebilecek en güzel rüyalardan biridir.İyi hacetler ve makbul nimetler arasına dahil edilir. Bu rüyayı gören kişi Gerçekte de bol nimet ve ganimet, ekmek ve kolay geçime iyi bir iş sahibi olmaya, bolluk içinde zenginlik yaşamaya tefsir edilir.
  Rüyada turp yemek ve rüyada tur yediğini görmek, çok büyük bir kısmeti çıkacağına ve bu rüyadan sonra kısmetlerinin açılacağına delalet eder. Kimi zamanda Rüyada turp yediğini görmek rüya sahibinin huzur içinde yaşayacağına, ömrü nihayetine kadar yüzünün güleceğine, eğer darlık çekiyorsa elinin bollaşmasına ve darlıktan kurtulacağına,  < Konu Resmi..>
  Rüyada turp soymak işlerinin tam da hayal ettiği şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyada Turp Rendelemek ve kendisine hayır getireceğine işaret eder.

  RUYADA TURP TOHUMU: Rüyada turp tohumu görmek, helal ve zor kazanılan rızıkla tefsir edilir.

  Turp nedir: Turp bilindik bir sebzedir, Kimileri derki turp şifa deryasıdır. Nesli Turpgillerden, olmak üzere ve yaprakları tüylü şekildedir. Turpun çiçekleri beyaz olur, sarı, mor renkli bir bitki gibidir. Diğer ismiyle TURP “raphanus sativus” latince ismiyle bilinirRüyada Kırmızı Turp Görmek
  Rüyada kırmızı turp görmek, rüya sahibinin dünya malına sahi olması anlamına gelir. Kişi çok karlı ve büyük bir iş teklifi alacak, bu işten eline hatırı sayılır oranda sermaye geçecek ve kendisi yatırım amaçlı bir mal alacak demektir.
  Rüyada Kara Turp Görmek


  Rüya sahibinin keyfinin ve ağzının tadının kaçmasına neden olacak bazı problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu problemler aile içinde de huzursuzluğa ve mutsuzluğa neden olacaktır.
  Rüyada Beyaz Turp Görmek
  Rüyada beyaz turp gören kişi önemsiz ve tehlikeli olmayan bir hastalığa yakalanacak bu hastalığı çok şükür ki yatağa düşmeden, ayakta atlatabilecektir.
  Rüyada Turp Yemek
  Rüyada turp yemek, sürpriz bir gelişme yaşanmasına işaret eder. Kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacak ve bu olay sayesinde sorunları da hallolacaktır.

   
Rüyada turp görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Rüyada Hamile Adam Görmek

  Rüyada Hamile Adam Görmek

  Rüyada Hamile Adam Görmek ne anlama geliyor lütfen bu konuda bana bilgi verin rüyamı yorumlayın kızlar.
 2. Rüyada Hindi Görmek

  Rüyada Hindi Görmek

  Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
 3. Rüyada Hamur Görmek

  Rüyada Hamur Görmek

  Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
 4. rüya elinde turp kovası olan kız

  rüya elinde turp kovası olan kız

  bu akşam rüyamda elinde iki kova su ve içinde taze yapraklı kırmızı turp olan bir kız çocuğu gördüm kapımıza gelmiş ve onları bana vermek istiyor ben hepsi çok diye sadece içinden iki desti seçtim almak için. ve kız çocuğu eşimin peşinden içeri mutfağa girdi turpları bırakmak için. ndir bunun anlamı kafam çok karışık??
 5. Rüyada anne görmek

  Rüyada anne görmek

  Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş