1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada uçurumdan düşmek

  Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Rüyada uçurumdan düşmek alınan bir kararın hayatınızı olumlu yönde uzun süre etkileyecek olmasına ve kötü günlerin geride kalmasına yorumlanır. Rüyada araba ile uçurumdan düştüğünü görmek, korku ve endişe içinde yanlış kararlar almaya tabir edilir. Rüyada tanıdığı birinin uçurumdan düştüğünü görmek, ihtiyaç sahibi bir kimseye yardım etme anlamına gelir. Rüyada çocuğunun uçurumdan düştüğünü görmek, uyarı niteliğinde bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada uçurumdan düşmek, sıkıntı ve keder içinde olmaya delalet eder.
  Rüyada uçurumdan düşmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu karmaşık durumdan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada bebeğin uçurumdan düştüğünü görmek, yeni bir işe başlamaya ve farklı arkadaşlıklar edinmeye tabir edilir. Rüyada uçurumdan düşmek, stresli ve üzüntülü günler yaşama ile rivayet edilir.
  < Konu Resmi..>
  Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek
  Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, zorlu ve yorucu bir dönemde olduğuna Allah’a tevekkül ederek sıkıntılarından kurtulmasına yorumlanır. Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, çekilen üzüntü ve kederden sonra acılarının son bulmasına yorumlanır.

  Rüyada Gelinlikle Uçurumdan Düşmek
  Rüyada gelinlikle uçurumdan düşmek, uzun zamandır konuştuğu kişi ile evlenme kararı almaya ve son anda sorun yaşanacak olması anlamına gelir. Rüyada gelinlikle uçurumdan düştüğünü görmek, hayallerinin peşinden koşan ve olması için sonuna kadar mücadele etme ile yorumlanır.

  Rüyada Sevgiliyle Uçurumdan Düşmek
  Rüyada sevgiliyle uçurumdan düşmek, bir yerine zarar gelmiş ise sıkıntılarının ve dertlerinin artmasına işaret eder. Rüyada sevgiliyle uçurumdan düştüğünü görmek, planlanan bazı şeylerin yarım kalmasına yaşanan sorunlardan dolayı ayrılık ile delalet eder.

  Rüyada Arabayla Uçurumdan Düşmek
  Rüyada arabayla uçurumdan düşmek, maddi olarak bazı endişe ve kaygıya kapılarak önlem alma ile tabir edilir. Rüyada arabayla uçurumdan düştüğünü görmek, çalıştığı işten ayrılıp farklı bir iş ile meşgul olmaya yorumlanır.

  Rüyada Motorla Uçurumdan Düşmek
  Rüyada motorla uçurumdan düşmek, önüne çıkan her zorluğa rağmen istikrarlı bir şekilde çalışma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada motorla uçurumdan düştüğünü görmek, kazancı yüksek ve bereketli yatırımlar yapmaya mevki sahibi olmaya işarettir.

  Rüyada Bisikletle Uçurumdan Düşmek
  Rüyada bisikletle uçurumdan düşmek, yaptığı bazı hatalardan ders çıkaracak olmaya fakat aynı hatalara düşmeye rivayet edilir. Rüyada bisikletle uçurumdan düştüğünü görmek, ailesi ve kendisi için önemli bir konuda mücadele etmeye ve sonunda zafer elde etmeye yorumlanır.

  Rüyada Uçurumdan Aşağıya Düşmek
  Rüyada uçurumdan aşağıya düşmek, çekilen sıkıntı ve üzüntüden ardından karamsarlığa kapılmaya tabir edilir. Rüyada uçurumdan aşağıya düştüğünü görmek, yitirdiği kayıplara rağmen Allah’tan ümidini kesmemeye ve şükür etmeye alamet eder.

  Rüyada Uçurumdan Denize Düşmek
  Rüyada uçurumdan denize düşmek, berrak bir deniz ise sıkıntılarının üstesinden alnının akı ile gelmeye yorumlanır. Rüyada uçurumdan denize düştüğünü görmek, iş hayatında yaşadığı sorunların son bulması ile rahata ermeye tabir edilip, yorumlanır.

  Rüyada Uçurumdan Düşmek ve Ölmek
  Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmek, düşmanlarının sevinmesine fırsat vermeden kendini yeniden toplayarak başarılı işler yapmaya yorumlanır. Rüyada uçurumdan düşüp öldüğünü görmek, getirisi yüksek karlı işler yaparak maddi açıdan rahatlamaya tabir edilir.

  Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak
  Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, işlerindeki sorunlardan kurtularak yeni iş girişimlerinde bulunma anlamına gelir. Rüyada uçurumdan düşüp kurtulduğunu görmek, aile içinde sevilen ve saygı duyulan bir kimse olmaya tabir edilir.

  Rüyada Uçurumdan Düşmek Üzere Olmak
  Rüyada uçurumdan düşmek üzere olmak, yapılan hataların tekrarlanması ve bir karamsarlık içinde olma ile yorumlanır. Rüyada uçurumdan düşmek üzere olduğunu görmek, sorunlarını çözmek için farklı arayışlar içinde olmaya ve yeni sorunların ortaya çıkmasına işaret eder.

  Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek
  Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, zamanında yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık yaşama anlamına gelir. Rüyada uçurumdan düşen birini tutmak, maddi açıdan sıkıntıdan olan bir arkadaşına bir miktar toplu para vererek destek olma ile tabir edilir.

  Rüyada Uçurumdan Düşüp Yuvarlanmak
  Rüyada uçurumdan düşüp yuvarlanmak, yaptığı hata ve işlediği günahtan dolayı ailesine karşı mahcup olmaya yorumlanır. Rüyada uçurumdan düşüp yuvarlandığını görmek, maddi ve manevi olarak çekilen sıkıntının son bulmasına tabir edilir.


   
Rüyada uçurumdan düşmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. uçurum

  uçurum

  Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü...
 2. Düşmek

  Düşmek

  Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye, Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye, Düşmek, zengin için onun cimriliğine, Dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden düşmmek - bir yeri incinir yahut kırılırsa- kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara; yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı...
 3. Yüzüstü düşmek

  Yüzüstü düşmek

  Rüyada yüzüstü düsmek; rüya sahibinin dogru yolu terkederek sapikliga düsmesine isarettir. Kendisini yüz üstü düstügünü görmesi Karindaki hastaliklarla tabir edilir. Rüyayi gören kadin ise, kocasindan yüz çevirerek kaçma yollarim arar.
 4. Rüyada Uçurum Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Uçurum Görmenin Tabiri Nedir ?

  Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Uçurum Görmenin Anlamı Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda tabirini paylaştığımız rüyada açık pencere görmek konumuzun ardından bu sayfamızda da Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir bilgiler veriyoruz... Rüyada uçurum görmek kötü yorumlanır, çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.
 5. Rüyada suya düşmenin manası nedir?

  Rüyada suya düşmenin manası nedir?

  Rüyada suya düşmek rüya tabiri yorumu yapan alimlere göre hayırlı bir rüya olması ile birlikte bazı durumlarda yaşanacak felaket, borç ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüyada suya düştüğünü görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı bir haber almasına yorumlanır. Rüyada sıcak suya veya soğuk suya atlamak, yardım ve ihtiyaç sahibi bir kimseye destek olması anlamına gelir. Rüyada suya atlayıp dalmak,...

Sayfayı Paylaş