Rüyada yatılı misafir gördüm ne demek acaba?

S

selenagomezz

Forum Okuru
Rüyada yatılı misafir gördüm ne demek acaba?

Rüyada yatılı misafir görmek melek kadınlar kulubü rüyada yatılı misafir tabiri forum'da.​

Arkadaşlar dün rüyamda yatılı misafir gelmişti benim evime hem de öyle tek kişi değil hani kantar ailesi filmi vardı ya oradaki akrabalar tanıdıklar onlara yatılı misafir geliyor karı kocaya yatacak yer kalmıyor ya o cinsten bir rüyaydı. Yatacak yer kalmamıştı. Yani bir yandan da seviniyordum mutlu oluyordum aslında ne kadar güzel diyorum korona bitmiş ve yatılı misafirlerimiz olmuş filan:) Arkadaşlar size soruyorum rüyada yatılı misafir görmek ne demektir?

Merhaba
Rüyalar bilinç altımızın bir yansımasıdır aslında. Rüyaların bir anlamı vardır elbette ama biz her zaman hayra yormalıyız. Hayra yorulmalı ki hayra çıksın rüyalarımız. Evde yatılı misafir görmek aslında tatlı telaşlara girişeceğinize işaret eder. Aynı zamanda borçlanacağınıza masrafların artacağına belki bir mülkün elden çıkarılmasına işaret ediyor. Çok sayıda yatılı misafir ağırlamak elinizden mal çıkaracağınıza da işaret edebilir. Rüyayı gören kişi özel hayatına dikkat edemeyecektir bir süre. Sorumluluklarınız da artabilir.

Rüyalar alemine daha detaylı girmek isterseniz aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz. ''Rüya görmek neye alamettir'' ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

Geri