1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

rüyama yorum!

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

Sevgilimle ayrıydık rüyamda ama ikimiz de üzülüyormuşuz bundan dolayı. Sonra beni görmeye gelmiş, bilmediğim bir evdeydim orası benim evimmiş.
    Kapıyı açıyordum,yağmur yağıyordu ıslandım diyordu ama yağmur yağdığını ben farketmemişim,o geldiğinde pencereden bakıyorum,deli gibi yağmur yağdığını görüyorum şaşırıyorum. İÇeri alıyorum onu.
    Sonra karşılıklı deli gibi ağlamaya başlıyoruz.Ondan sonra sarılıp barıştık. uyuduk.

hiç bir mana veremedim..

rüyama yorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz Ali'nin Rüya Yorumu

Hz Ali'nin Rüya Yorumu

dini rüya tabirleri dini rüya yorumu yorumu Ashabtan (Peygamberimizin arkadaşları) Abdullah oğlu Cabir bir rüyasında, büyük ineklerin küçük inekleri sağdığını, hastaların sağları ziyaret ettiğini, kuru bir çay kenarında yemyeşil bahçeler bulunduğunu, minberde (camilerde imamın hutbe okuduğu yer) koca koca putlar durduğunu gördü. Bu, sıradan bir rüyaya benzemiyordu. Bunun önemli bir mesajı...
  2. Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Merhabalar.Rüyamda bizim isyerinde calisan bir oglanin koluna girdigimi gördüm hemde kocamin ve ailesinin gözü önünde ve kendimi cok güvende hissetmisim sonra geri dönüyorum o yere ve esimi bulamiyorum, oglan sürekli rüyama giriyor,ve acik söylemem gerekirse kocamda onu kiskaniyor ve ailesiylen cok kavgalar yaptim.Birisi bu rüyayi yorumlarsa cok sevinirim?
  3. Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Melekler yaa aklıma çok takıldı geçen gece gördüğüm rüya.. Karnımı yarıyorum güya tam göbek deliğinin altında kocman bir yarık oluo içine bakıyorum pişmiş yumurta var sarı beyaz öle mal mal bakıyorum biraz araştırdım şunları buldum.. Rüyada kendi eliyle karnını yarıp içine bir takım şeyler doldurduğunu görmek, haram mala haris olmağa, yardığı karnından bir takım şeyler çıkardığını...
  4. İslami rüya yorumu rüyada sevgili görmek

İslami rüya yorumu rüyada sevgili görmek

Rüya sahibi bekar ise rüyada sevgiliyi görmek iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre Dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse ile rüyanız tabir edilip yorumlanır. İslami Tabirleri: Sevgili rüyası erkek ve kadın için, İslami kaynaklara göre; hürmet ve vakar sahibi, düzgün sözlü, genelde insanlar içinde güzellikle anılan, güzel,...
  5. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...

Sayfayı Paylaş