?

Bebeklerim beni affeder mi

Anketin kapanma tarihi 3 Aralık 2017.
  1. Saygılı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Vicdani

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Yorgun prenses

Yorgun prenses Forum Okuru

Rüyamda aldırdığım bebekleri gördüm

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında Yorgun prenses tarafından paylaşıldı.

Rüyamda 2 kere kirtajla aldırmak zorunda kaldığım bebekleri gördüm. Sokağın başında kediler onları yiyorlardi arkası dönük oturur vaziyetteydiler bebekler bi tanesi dönüp yüzüme baktı ağlıyordu. Ben kendimi parçaladım

Rüyamda aldırdığım bebekleri gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya gördü Müslümanlığı seçti

Rüya gördü Müslümanlığı seçti

müslümanlığı seçenler müslümanlıkla ilgili hikayeler islamiyeti seçenler müslümanlıkla ilgili şiirler videolar Kastamonu'nun Taşköprü ilçesine bağlı Kapaklı köyünde yaşayan iki Ermeni asıllı vatandaş, Müslüman oldu. İslamiyet'i seçen Asadur Kazeroğlu, soykırım iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Yaptıkları uzun araştırmalar sonucu Müslümanlığı seçen Manuk Özçelik (65), Namık Özçelik...
  2. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  3. rüya gördüm uçağa binmiştim

rüya gördüm uçağa binmiştim

Rüyamda uçağa bindiğimi gördüm, normalde hiç binmemiştim, çok garip bir duygu uçmak :D İyi birşey mi bu rüya şimdi :D
  4. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  5. rüyamda kan gördüm rüyam yorumlanmazmı

rüyamda kan gördüm rüyam yorumlanmazmı

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

Sayfayı Paylaş