1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada köpek tarafından ısırıldığını görmek ne anlama gelir, iyi mi kötü mü ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kendisini bir köpeğin ısırdığını veya tırmaladığını görmek, rüya sahibinin hissettiği acı kadar düşman tarafından gelecek bir zarara delâlettir. Rüyada bir köpeğin kendi elbisesini yırttığını görmek, akılsız bir adamın onu gıybet ettiğine alâmettir.

3. asu simgeli

asu simgeli Forum Okuru

ruyada kopekler benim arkamca koşuyordu ve beni isiriyordu

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyamda hamur yoğurdum ne demek

rüyamda hamur yoğurdum ne demek

rüyamda kahverengi hamur yoğurduğumu gördüm ve çok büyüktü hamur.
  2. Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek rüyanda sevdiğin kişiyi görmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek...
  3. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...
  4. rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????
  5. Kedim beni ısırdı ne yapmalıyım ?

Kedim beni ısırdı ne yapmalıyım ?

İyi günler 3 gün önce bir kedi sahiplendim onunla çok güzel vakit geçiriyordum bugün kedimle oynarken aniden beni ısırdı ısırdığı yerden kan aktı hafif şişme var acaba sağlık açısından bir sıkıntı oluşabilirmi ? Ne yapabilirim yardımcı olabilirsmisiniz

Sayfayı Paylaş