1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada köpek tarafından ısırıldığını görmek ne anlama gelir, iyi mi kötü mü ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kendisini bir köpeğin ısırdığını veya tırmaladığını görmek, rüya sahibinin hissettiği acı kadar düşman tarafından gelecek bir zarara delâlettir. Rüyada bir köpeğin kendi elbisesini yırttığını görmek, akılsız bir adamın onu gıybet ettiğine alâmettir.

3. asu simgeli

asu simgeli Forum Okuru

ruyada kopekler benim arkamca koşuyordu ve beni isiriyordu

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Başbakan Görmek Ne Demek ?

Rüyada Başbakan Görmek Ne Demek ?

Rüya Tabirleri Başbakan Görmek Rüyada Başbakan Nasıl Tabir Edilir Rüyada Başbakan Hani derler ya garip bir rüya görüldüğünde sırtın açıkta kalmış diye, işte öyle rüyalardan biri rüyada başbakan görmek bakalım rüya tabircilerince nasıl yorumlanmış melekler :D:D Rüyada basbakani görmek izzet, güc ve maksada erismeye isaret eder.
  2. Rüyada Elbise Giymek Ne Demek ?

Rüyada Elbise Giymek Ne Demek ?

Rüyada Elbise Giymenin anlamı Rüyada Elbise Giymenin açıklaması Rüya tabircilerinin yorumlarından rüyada elbise giymek ne demekmiş hep beraber öğrenelim melekler :) Rüyada yünden bir elbise giydiğini görmek, zahid olmaya ve emri marif, nehyi münker yapmaya işarettir. Rüyada yeşil bir elbise giymek, sağ olan kimseler için din ve ibadete, ölüler için Allah'ın katında hallerinin güzel...
  3. Rüyada Gitar Görmek Ne Demek ?

Rüyada Gitar Görmek Ne Demek ?

Rüyada Gitar Görmek Nedemektir, Rüyada Gitar Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin yorumuyla rüyada gitar görmek bakın ne anlama geliyormuş melekler :) Rüyasinda Gitar çaldigini görmek, evinde geçimsizlik olduguna, baska birinin gitar çalip kendisinin dans ettigini veya dinledigini görmek, bazi dedikodular isitecegine ve üzülecegine delalet eder. Bazilarina göre: Rüyada gitar görmek...
  4. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...
  5. rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????

Sayfayı Paylaş