1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda beyaz bir elbise giymiştim..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüya pek görme daha doğrusu hatırlamam.Ama dün gece çok net bir şekilde beyaz bir elbise giydiğimi gördüm. Çok güzeldi, prensesler gibiydim.Acaba nasıl yorumlamak gerek bu rüyayı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Beyaz rengin rüyalarda safviyete ve arınmışlığa işaret etmesi sebebiyle; kişinin ya arınmış olduğuna, ya da saf niyetler ve amellerde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada beyaz giyinen kişi saf ve temiz niyetler içindedir, bu niyetler hayırlı işlere dönüşecektir.

rüyamda beyaz bir elbise giymiştim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Rüya

Bir Rüya

Bir Rüya Gönderilen peygamberlerden biri bir rüya görür; rüyasında kendisine şöyle denir: -"Sabah olunca , karşına ilk çıkanı ye. İkinci çıkanı sakla Üçüncü çıkanın dileğini kabul et dördüncü geleni üzme. Beşinciden de kaç." Sabah oldu; dışarı çıktı. Yola koyulup gitti. Karşısına bir dağ çıktı. Bu koca dağı görünce şaşırdı. Kendi kendine şöyle dedi: -Rabbim bana bunu yememi...
  2. Beyaz Örgü Elbise

Beyaz Örgü Elbise

beyaz örgü elbise örgü beyaz elbise
  3. askısız beyaz maxsi elbise

askısız beyaz maxsi elbise

masumluğun rengi olan beyaz renk bu güzel maxsi elbiseye çok yakışmış.gelin bu güzel elbisenin kombinlerine bir göz atın...
  4. Rüyada Elbise Almak

Rüyada Elbise Almak

Rüyada Elbise Almak ne demek tabirlerden anlayan tüm hanımları bu rüyamı yorumlaması için davet ediyorum
  5. Beyaz Elbise Kombinleri Hakkında Öneriler

Beyaz Elbise Kombinleri Hakkında Öneriler

beyaz elbise kombinleri beyaz elbise nasıl kombinlenir Sevgili melekler, yazın gerek günlük hayatta gerekse gece davetlerinde sıklıkla beyaz albiseler tercih edilir. Ama siz siz olun düğünlerde bembeyaz giyinmeyin, zira bu gelinin hiç de hoşuna gitmeyebilir :D:D Neyse biz konumuza geri dönelim ve bu güzel yaz gecelerinde beyaz elbiselerimizi nasıl kombinleyebileceğimiz konusunda sizlere...

Sayfayı Paylaş