1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda çanta almıştım anlamı varmıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda bir çantacıya gidiyorum ve onlarca çeşit çanta görüyorum ama en güzelini bana göre satın alıyorum.Acaba bir tabiri var mı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.677
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada çanta görmek yakında bir yolculuga çıkacağınıza işarettir.Çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabının çogalacağına işaret eder.

Eğer rüyada çanta almak için belli bir para verdiğinizi görürseniz bir iş için yatırmış olduğunuz paranın size bolluk ile geri geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyamda çanta almıştım anlamı varmıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cumhurbaşkanını rüyada görmek ne anlama geliyor

cumhurbaşkanını rüyada görmek ne anlama geliyor

Geçen gece rüyamda cumhurbaşkanımızı rüyamda gördüm. Bana söylediği şeyler aklımda değil, düşünüyorum düşünüyorum hatırlayamıyorum ama onu görmek ne demek, nasıl yorumlanır ?
  2. rüya görme çayı???

rüya görme çayı???

mrb arkadaşlar istediğimz rüyayı gösteren bi çay varmş arkadaşlarm işe yaradığını söylüyo ama ben tam ikna olamadm aslında mantklı gibi duruyo ama:):) bi fikrinizi almak istedm ne dersinz denemeye değer mi mümkün mü böyle bişy gerçekten?:) linkini koyuyorm vaktiniz olrsa bakarsnz keyifli günlerr:) DreamHerbal Rüya Çayı GittiGidiyor'da 72157284
  3. kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı

kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı

Belki garip gelebilir bu istek ama malum herşeyi mesajla halleden bir nesiliz biz. Arkadaşıma acayip kırıldım ama küsmedim.Ona atabileceğim , kırgınlığımı anlayabileceği mesajlar istiyorum varsa...
  4. rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

Merhaba, rüyamda ata biniyordum, sadece bu kadarını hatırlıyorum ve çok mutluydum.Acaba bir anlamı varmı?
  5. Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma görmek, rüyasında hurma gören, rüyada hurma ne demek Rüyada hurma görmek, Yağmura, Kur'an-ı Kerim okumaya, ilim öğrenmeye, dine faydalı işler yapmaya, helal ve güzel rızka, Hurma yemek mala, mevsiminde hurma devşirmek iyi meziyetleri olan bir kadınla evlenmeye, zahmetsiz olarak elde edilecek dünyalığa, imanın tadına varmaya ve dünyalığa, Ham hurma görmek suya muhtaç olanın su...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş