Rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm acaba anlamı nedir?

• Konbuyu başlatan Karel Beyaz
  • Başlangıç tarihi
K

Karel Beyaz

Forum Okuru
Rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm acaba anlamı nedir?

Rüyada gelinlik giydiğini görmek melek kadınlar kulübü rüyada gelinlik giymek forum'da.​

İyi geceler dün gece rüyamda çok güzel şeyler gördüm bunu size anlatıp yorum onu istiyorum çünkü çok merak ediyorum. Ben bekarım rüyamda dün gelinlik giydiğimi gördüm. Çok heyecan vericiydi çok güzel bir rüyaydı yorumlamanızı bekliyorum heyecanla. Bekar bir kızın rüyada gelinlik giydiğini görmesi ne demek. Bir değil iki tane gelinlik giyiyordum üzerime ikisi de birbirinden şık ve güzel de pırıl pırıl parlıyordu her yerin beyaz ve parlayan yıldızlarla doluydu. Rüyada gelinlik giydiğini görmek rüya yorumunu yaparsanız çok sevinirim.

Merhabalar
Rüyada beyaz giymek çok iyidir çok güzeldir. Beyaz demek rüyada saflık temizlik her zaman iyiye yorumlanır siz bekar bir genç kız olarak gerekli giydiğinizi görmüşsünüz bu her zaman iyiye yorumlanır gelinlik huzur neşe güzel haber alınacağına yaklaşan güzel günlere işarettir. Gelinliğinizi zaten beyaz görmüşsünüz tertemiz pırıl pırıl kirli olmayan tertemiz bir gelinlik görmek her zaman güzel ve mutluluğa işarettir gelinlik kirli ya da yırtık ise belirsiz bir evlilik olacağına işarettir. Bekar bir genç kızın gelinlik giydiğini görmesi evlilik olacağına işarettir inşallah.gelinliğinizin beyaz parlak ve çok güzel olması mutlu temiz hayırlı bir yuva kuracağınızı işarettir.giydiğiniz iki gelinlik de birbirinden güzel birbirinden temiz bu her zaman iyiye ve hayra yorumlanan bir rüya olacaktır.

Rüyaların çok önemlidir yorumunu yapmak."Rüyada kar beyazı beyaz görmenin anlamı manası nedir" bu rüya tabirini de aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri