Rüyamı açıklar mısınız

S

Sksjjs

Forum Okuru
Rüyamı açıklar mısınız
Dün gördüğüm rüyada arkadaşlarımla otururken en yakın arkadaşımın erkek bir arkadaşı gelmişti fakat ben tanımıyorum o beni sevdi ben onu sevdim el ele tutuşuyoduk falan ama benim sevgilim vardı hala rüyamı hatırlıyorum yorumlarsınız umarım

rüyamı yorumlar mısınız hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ruyamı yorumlarmısınız Ruyamı yorumlarmısınız
rüyamda kardeşimle gri bir arabada sürerken bir anda eski sevgilim geldi durdurdu arabayı arkadaşından aileside geldi kız kardeşi yanıma oturdu birşeyler dedi hatırlamıyorum yolculuğa gidiyorduk tam hatırlamıyorum ama sürekli ailesi kız kardeşi...
Rüya Tabiri 0
RÜYAMI YORUMLARMISINIZ RÜYAMI YORUMLARMISINIZ
KANDİLDEN 1 GÜN ÖNCE GECE RÜYAMDA BİR KIZ BEBEĞİ VARDI BENİM DEĞİLDİ BU BEBEK AMA BEN BAKIYORDUM. SONRA DOĞUM YAPTIM BÜYÜK BİR ERKEK BEBEĞİ. NASIL OLUR DİYORUM İÇİMDEN HAMİLE DEĞİLDİM DİYE SORGULUYORUM. BEBEK O KADAR BÜYÜK Kİ YENİDOĞAN BEBEĞE...
Kadınlar 3
Ruyami acil yorumlarmisiniz Ruyami acil yorumlarmisiniz
Ruyamda kayinbabam ve bir televizyon programinda yarisan bir erkek yarismaci duran bir otobusun icinde sohbet ediyorlar. otobuste sadece ikisi var. Soforu goremiyorum. Ben ve bir bayan yarismaci o anda disaridayiz ve otobuse binmeye...
Bilmedikleriniz 0
birisi rüyamı yorumlayabilir mi ? birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?
yengemle abimi tekrar evlenirken gördüm ama benim suratım asıktı yengemin yengesi takı takmakiçin iğne tepsisini tutuyordu sonra yengemin kız kardeşini çağırdılar tepsiyi tutsun diye yengemde beni çağrıyordu o tutsun tepsiyi diyordu ben surat...
Soru-Cevap 0
rüyamı yorumlar mısınız rüyamı yorumlar mısınız
merhaba abla. size bir rüyamı anlatıcam biraz dini olduğunu düşündüğümden soruyorum uyuyodum birden hertaraf karar o an konuşamadım.gözümü açamadım hareket edemedim 2-3 dk öyle kaldım sonra uyandim bana anlamını söylermisiniz
Soru-Cevap 0