Ruyami Yorumlar misiniz?

U

Uğur190553

Forum Okuru
Ruyami Yorumlar misiniz?
rüyamda eski lise arkadaşımla berbarer masmavi bir denizde sarı bi sandalda marmarise yolculuk yapıyoruz.denizde bi kedi görüyorum.atlayıp suya kurtarıyorum.sarı renk bi kedi ve başından okşayarak seviyorum

rüyamı yorumlar mısınız? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyamı açıklar mısınız Rüyamı açıklar mısınız
Dün gördüğüm rüyada arkadaşlarımla otururken en yakın arkadaşımın erkek bir arkadaşı gelmişti fakat ben tanımıyorum o beni sevdi ben onu sevdim el ele tutuşuyoduk falan ama benim sevgilim vardı hala rüyamı hatırlıyorum yorumlarsınız umarım
Tüm Rüya Tabirleri 0
RÜYAMI YORUMLARMISINIZ RÜYAMI YORUMLARMISINIZ
KANDİLDEN 1 GÜN ÖNCE GECE RÜYAMDA BİR KIZ BEBEĞİ VARDI BENİM DEĞİLDİ BU BEBEK AMA BEN BAKIYORDUM. SONRA DOĞUM YAPTIM BÜYÜK BİR ERKEK BEBEĞİ. NASIL OLUR DİYORUM İÇİMDEN HAMİLE DEĞİLDİM DİYE SORGULUYORUM. BEBEK O KADAR BÜYÜK Kİ YENİDOĞAN BEBEĞE...
Kadınlar 3
rüyamı yorumlar mısınız rüyamı yorumlar mısınız
merhaba abla. size bir rüyamı anlatıcam biraz dini olduğunu düşündüğümden soruyorum uyuyodum birden hertaraf karar o an konuşamadım.gözümü açamadım hareket edemedim 2-3 dk öyle kaldım sonra uyandim bana anlamını söylermisiniz
Soru-Cevap 0
Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen  rüyamı Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı
merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın...
Tüm Rüya Tabirleri 0
rüyamı yorumlar mısınız? rüyamı yorumlar mısınız?
ben sürekli gireceğim sınavdan yüksek aldığımı ve istediğim liseyi tutturduğumu görüyorum. sizce nedir bunun yorumu ?
Tüm Rüya Tabirleri 0