1. seymagrn

seymagrn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rüyamı yorumlarsanız cok sevincegim..

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında seymagrn tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben her rüyanın bir anlamı olduğuna inananlardanım ... bir rüya gördüm haala sevdiğim eski sevgilimle ilgili biz ayrıldıktan sonra tekrar olacakken arkadaşıyla aramızda kaldı ve benim yalan söylediğimi düşündü onu tamamen kaybettim... üzerinden 2 ay geçti şu rüyayı gördüm = rüyamda ona ağlayarak beni yanlış anladığını ona yalan söylemediğimi anlatıyodumm onun arkadaşı ve benim arkadaşım beni sakinleştirmeye çalışıyordu fakat o aldırış etmeden bana inanmamaya devam ediyordu... yorumunu doqru bi şekilde yaparsanız çoooooooookk çooooooookk sevinecegim.... şimdiden tşekkürler...

rüyamı yorumlarsanız cok sevincegim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M Harfi Rüya Yorumları

M Harfi Rüya Yorumları

rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir. MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık...
  2. T Harfi Rüya Yorumları

T Harfi Rüya Yorumları

rüyada tenya görmek rüyada tavşan öldürmek kuş ısırması tavuk öldürmek tavuk kovalamak TABAK : Tabak tutmak, uğur getirir. Rüyayı gören kadın ise, yakında evlenecektir. TABANCA : Uğursuzluğun habercisidir. Tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz. TABUT :Kötü anlam...
  3. C Harfi Rüya Yorumları

C Harfi Rüya Yorumları

rüyada delik çorap görmek rüyada ceviz kırmak çorapla yürümek lezbiyen ceviz kırmak görmek CADDE : Bir cadde boyunca yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunuzu gösterir. CAM : Bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir. Cam veya ayna kırmak uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. CAMİİ : Şehir camii, kale olarak da yorumlanır. Cami...
  4. cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

evet bu aralar cok garip rüyalar goruyorum lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? ilk rüyam: rüyamda cok sakin bir sekilde otururken birden sevdigim kisinin bir baskası ıle sarmas dolas halini karsımda, sokakta gezınırken goruyorum o kadar sınırlenıyorumkı anlatamam sıze bu sınırle evıme donup orda tanıdıgım bır erkegın arkasından aslında orda olmayan bır kapıdan gecıp bır yemekhaneye...
  5. Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm..

Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm..

Merhabalar; Erkek arkadaşım rüyasında kendini askeriyede görmüş. Asker olarak. Askerliğini yaptı kendisi 28 yaşında. Ve herkez banyo yapıyormuş. cuma günü banyo günleriymiş ama ona çarşamba günü yapcaksın denilmiş. Çarşamba yapcakmış çeşmeyi açmış ve kum akıyormuş çeşmeden. Bir tane askerde herkeze nasip olmaz bu falan demiş gülerek. Çok şanslısın falan demiş. İyi bir şey olduğunu söylüyormuş...

Sayfayı Paylaş