rüyanızda konuşur musunuz?

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
rüyanızda konuşur musunuz?
Rüyada konuşmak rüyada konuşanlar rüyada konuşma hakkında düşünceleriniz görüşleriniz nedir melekler
Rüyanın hayatımızda yeri çoktur,kimi hiç rüya görmez kimi film gibi boyuna rüya görür ve görülen rüyaların tabiri yapılır yaptırılır.Ama bir yanda rüya görüp bülbül gibi konuşanlardan da var rüyasında,bendeniz gibi.Bir konuşur bir yaşarım ki o rüyayı sabah biri beni aniden uyandırdığında rüyayı yaşıyor gibi anlatmaya devam ederim.Mesela sabah annem beni uyandırdı rüyamda ablam evleniyodu bişeyler oluyordu merasim gibi ,annem uyandırınca beni anneme ablamın evlniyo olduğu kişiyi anlatıyodum bilinçsizce taramalı gibi hahaha sonra annem büşra ne diyosun iyimisin deyince hala rüyada olduğumu anladım ve sustum hahaha

ruya-1c6.jpg

peki melekleriiiiim,anketi oylayın görüşlerinizi düşüncelerinizi de yazıverin buraya :) e bilelim aramızda ne çeşit kaç çeşit melek var :)

büsraaamm :kiss: valla bendee rüyamda degil ama tam uykuyla uyaniklik arasinda esim beni konustururmus soru sorarmis bende cevaplarmisim hahaha yani hic gizli bisey kalmiyor adama hahaha

çok yorgun ve üzgün olduğumuz zaman rüyamda konuşuyorum.Annemde hep konuşturur gizli saklım kalmıyor:küstüm:,özel hayat sabahısı bitiyor bende hahaha

hayatımın en yanlış hatasını yaptım geçen gece eşim geç gelmişti eve doğum gününde ona hediye almak için para saklıyordum ve ben bunu uyurken söylemişim allaah benden paramı saklıyosn diye hala ısrar ediyo

Geri