Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba denizcim:)
ben çok enteresan bir rüya gördüm yaa.annemle ve hatırlayamadığım biriyle daha falcıya gidiyoruz.böyle 4.katta falan bir daire aydınlık ferah kocaman.annemler ilk diyolar sen gir içeri biz baktırmasakta olur ben daha kadının masasına yaklaşıyorum bana bağırırarak çık dışarııııı sen boşuna gelmişsiiinn bizi oyalamaaa diye kızıyo saçları aynı filmlerdeki gibi kır saçlı ve yoluk.diyorum falcıya niye kızdınız bişey anlamadım bana diyoki; sen bebeğim olcakmı diye baktırmaya gelmişsin ama sen zaten hamilesin şuan diyo bunu söylerkende tuhaf hareketler yapıyo sanki karşısında yangın varmış gibi benden sakınarak kaçar gibi hareketler yapıyo.sonra ben çıkıyorum sevinçle birazda şaşırarak arkamdan annem giriyo işte o sırada binanın elektirik hattında çok büyük bir patlama gibi bişey oluyo ben annemi kurtarmaya çalışıyorum hadi çıkalım burdan falan diye bağırıyorum.birileri arasında konuşuoy pis büyücü diyolar yine onun yüzünden oldu diyolar,milleti kandırdı diye falan...yorumlarsan çoook sevinirim canım yaa:)
gerçek hayatta bu ve bunun gibi şeylere önem veriyorsan eğer,sana bunlara inanmaman gerektiği konusunda uyarılıyorsun.etrafında seni çekiştiren veya çekemeyen biri olabilir.dikkatli ol

Sevgili melekler,
Bundan sonra deniz-07 'ye tabir ettirmek istediğiniz rüyalarınızı BURADA Kİ konudan anlatabilirsiniz.... :)

Konu eski tarihli olması sebebiyle kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri