Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu rüyamı paylaşmıştım ama yorumlayan olmadı :((( siz yorumlarsanız sevinirim
rüyamda kalabalık arkadaş ortamında hazırlanıyoz ama neresi ne için ortayız çıkaramıyom şimdi neyse hazırlandık bende bi başörtüsü alıyorum diyorum ki verin bi bende takayım nasıl oluyo örtüyorum başımı sonra sevgilimi çağırıp ona nasıl oldu mustafa diyorum oda çok güzel olmuş çok yakışmış diyor çok hoşuna gidiyo yani sonra çıkıyoruz hep beraber dışarıya arkadaşlar başka yoldan ayrılıp evlerine gidiyo bende sevgilimle ona yaslanarak yuruyoz eve gidiyormuşuz diyorumki şu yukarki yoldan gidelim sen ordan ayrılırsın bende aşağıya eve giderim diyom....

cnm ben bi başka ryamı anlatmak istiyorum babamla bir düğüne gitmiştik babam kucağında tatlı bir kız bebekle geliyo diyoki eş dosta bende varım orda diyo benim kızımın kızı adı da benim adımla aynı bebek cok tatlıydı ama bide burnu bana benziyodu aynı

cnm ben bi başka ryamı anlatmak istiyorum babamla bir düğüne gitmiştik babam kucağında tatlı bir kız bebekle geliyo diyoki eş dosta bende varım orda diyo benim kızımın kızı adı da benim adımla aynı bebek cok tatlıydı ama bide burnu bana benziyodu aynı
kız bebek her zaman hayırlı dır.bolluğa berekete işarettir.baban evlen di mi

ben aşılama oldum, oldugum gunlerde ablam beni düşünerek uyumuş, benim niyetime,ve beyaz bir tabağın içinde 2 adet dolma götmüş ne demek acaba, inş hamıleyımdır

merhaba denizcim:)
ben çok enteresan bir rüya gördüm yaa.annemle ve hatırlayamadığım biriyle daha falcıya gidiyoruz.böyle 4.katta falan bir daire aydınlık ferah kocaman.annemler ilk diyolar sen gir içeri biz baktırmasakta olur ben daha kadının masasına yaklaşıyorum bana bağırırarak çık dışarııııı sen boşuna gelmişsiiinn bizi oyalamaaa diye kızıyo saçları aynı filmlerdeki gibi kır saçlı ve yoluk.diyorum falcıya niye kızdınız bişey anlamadım bana diyoki; sen bebeğim olcakmı diye baktırmaya gelmişsin ama sen zaten hamilesin şuan diyo bunu söylerkende tuhaf hareketler yapıyo sanki karşısında yangın varmış gibi benden sakınarak kaçar gibi hareketler yapıyo.sonra ben çıkıyorum sevinçle birazda şaşırarak arkamdan annem giriyo işte o sırada binanın elektirik hattında çok büyük bir patlama gibi bişey oluyo ben annemi kurtarmaya çalışıyorum hadi çıkalım burdan falan diye bağırıyorum.birileri arasında konuşuoy pis büyücü diyolar yine onun yüzünden oldu diyolar,milleti kandırdı diye falan...yorumlarsan çoook sevinirim canım yaa:)

mrb benim günlük hayatta bir saplantım var.(erkek biri ddüşün ama ünlü.diğer erkeklerle kol kola geziyor,ruj sürüyor.gözünde de bir mavi far bide maalesefki satanist,).buna rağmen geçmedi saplantı. bu benim saçma aşk saplantımdı.rüyam şu seçme dersler gelmişti.tabi annem de beni din kültürü dersini seç!diye uyarmıştı.ama ben her dersi yazıp din kültürünü unuttum.onca yolu geri dönüp din kültürünü geri ekledimm.tekrar evin yolunu tutarken saplantılı olduğum kişi kirli yere uzanmış sinek tutmaya çalışıyordu.bunun ansiklopedi de olmayacağı aşikar.ama acaba bir işaret olabilirmi? rüyada sinek görmek kötü mü???????? lütfen cevap yazın...:18::shootout::S:parti::hey::hey::cry::gülegüle::küstüm::hmm::havai:

mrb benim günlük hayatta bir saplantım var.(erkek biri ddüşün ama ünlü.diğer erkeklerle kol kola geziyor,ruj sürüyor.gözünde de bir mavi far bide maalesefki satanist,).buna rağmen geçmedi saplantı. bu benim saçma aşk saplantımdı.rüyam şu seçme dersler gelmişti.tabi annem de beni din kültürü dersini seç!diye uyarmıştı.ama ben her dersi yazıp din kültürünü unuttum.onca yolu geri dönüp din kültürünü geri ekledimm.tekrar evin yolunu tutarken saplantılı olduğum kişi kirli yere uzanmış sinek tutmaya çalışıyordu.bunun ansiklopedi de olmayacağı aşikar.ama acaba bir işaret olabilirmi? rüyada sinek görmek kötü mü???????? lütfen cevap yazın...:18::shootout::S:parti::hey::hey::cry::gülegüle::küstüm::hmm::havai:
canım bu rüya cidden enterasan etrafında sana zarar vermeye çalışan biri olabilir.sinek görmek bulaşocı hastalık ve zayıf ve insanı rahatsız eden bir düşmanın etrafında olduğuna işaret eder.sen annenin uyarılarını kulak ardı sakın etme.güzel şeyler düşün ki rüyandada onları gör.akla mantığa sığmayan hayatını kötü etkileyen her ne varsa onlardan uzak dur.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri