Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüzgar'dan Öreke Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüzgar öreke şarkısı rüzgar öreke şarkı sözleri

Sevgili melekler, bu yazımızda genç şarkıcı, gitarist Rüzgar'ın seslendirdiği Rüzgar Öreke şarkı sözleri ile karşınızdayız .. :)

< Konu Resmi..>

Gece uykumu böldün yazmaya başladım
    Aklıma takıldın senden kaçamadım
    Yorgun ve bitap düşmüştü kalbim
    Akıl var fikir yok
    Bir sevgili bulamdın bak
    Yok ki benim gibi
    Polyannacılık oyna daha
    Gördün değil mi örekesini
    Nana na ana na nana
    Gördün değil mi örekesini
    Fırtına öncesi sessziliğim
    Dur daha ne gördün ki off
    Aklını başına geçir güzelim
    Salla gitsin gerisini

Rüzgar'dan Öreke Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slipknot Şarkı Sözleri

Slipknot Şarkı Sözleri

Slipknot Şarkı Sözleri Disasterplace I wanna slit your throat and fuck the wound I wanna push my face in and feel the swoon I wanna dig inside, find a little bit of me Cuz the line gets crossed when you don't come clean My wormwood meets your pesticide You'll never get out, coz you were never alive I am infinite, I am the infant finite Come a little closer and I'll...
  2. Şarkı sözlerinden şiir

Şarkı sözlerinden şiir

Farklı farklı şarkı sözlerinden uzun bi şiir yazmaya ne dersiniz :) Başı yine ben getiriyorumm :) Meğer hiç tanımamışım Ne kendimi ne seni Görünenle yetinmişim Durup hiç dinlememişim Kalbimin nefesini Sevilmişim sevmişim Göz göre göre kaybetmişim
  3. Canfeza şarkı sözleri

Canfeza şarkı sözleri

canfeza canfeza şarkı sözleri, 2011,ekim, eylül, ağustos, şeftali kırmızısı, şarkıları, albümünde yer alan sevilen şarkıları burada arkadaşlar. 1990 - Bursa doğumlu, asıl adı; Orhan Gül olan, aykırı şarkıcı Canfeza'nın şarkı sözlerini paylaşıyoruz bu sayfamızda sizlerle Melek'ler:A Canfeza hayranları buraya :kedi: Canfeza - Bu duman neyin nesi Bu duman neyin nesi, burası neresi...
  4. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  5. Rüzgar Öreke Şarkı Sözü istiyorum

Rüzgar Öreke Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar sizden Rüzgar Öreke Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum aranızda bu şarkıyı bilen varsa lütfen sözlerini paylaşsın bu sayfadan.

Sayfayı Paylaş