:S 1 bebek beklerken 3 üz müüüüü :S

karakuzu

Daimi Üye
Üye
:S 1 bebek beklerken 3 üz müüüüü :S
Arkadaslar yaptigim testlerin positiv sonucuna güvenerek hamileyim diye doktora gittim bugün.Hamile oldugumu söyledi doktor cok sevindim ama hemen arkasindan hemde 3üz deyince $ok gecirdimmmmmmmm.....:S

Bebek Beklerken hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bebeklere ne zaman katı yiyecekler verilebilir ? Bebeklere ne zaman katı yiyecekler verilebilir ?
Bir bebeği katı gıdaya tanıtmak, birçok ebeveynin sabırsızlıkla beklediği bir kilometre taşıdır. Ancak, bir bebek gerçek yemek yemeye başlamadan önce, gelişimsel olarak hazır olmalıdır. Gelişim her bebekte farklı şekilde ilerler, bu...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
Anne karnındaki bebek nefes alır mı ? Anne karnındaki bebek nefes alır mı ?
Anne karnındaki bebeğiniz rahmindeyken ağzından ve burnundan nefes almıyor. Doğum, bebeklerin ilk kez nefes aldığı durumdur. Rahimden çıkana kadar bebeğiniz amniyotik sıvı ile dolu bir ortamda gelişir. Plasenta ve göbek bağı, gelişmekte...
Gebelik 0
Bebek düşmüş olabilir mi Bebek düşmüş olabilir mi
Merhaba ben Haziran'ın 21'inde adet olmuştum yalnız iki hafta öncesinde hamilelik testi yaptığım testte hamile olduğumu öğrendim ve ertesi gün sabah kanamam başladı Ara ara Sancılarım oldu doktora gittim Kan testi yaptırdım kan testim pozitif 3...
Soru-Cevap 1
Progestan hormonu düşük olup Tup bebek yaptıranlar yardım Progestan hormonu düşük olup Tup bebek yaptıranlar yardım
Merhaba kizlar yeni üyeyim tüp bebek yaptircZ esimin sperm sayisi 62 milyon %90 ölü %10 yerinde hareketli %0 ileri hareketli bendede progesteron hormonu cok dusuk 0.27 boyle olup ilk tup bebek denemesinde bebegi tutan varmi acaba bu konuda cok...
Tüp Bebek Özel Bölüm 0
Bebek Beklerken Bebek Beklerken
bebek beklerken bebek yatak sepetleri beklerken alışveriş Bebek Beklerken Gebelik süreciyle birlikte ailelerde telaşlı hazırlıklar da başlar.Gelecek bebeğin giysileri, yatağı ve odası, diğer gereksinimleri hazırlanmaya başlanır. Bu...
Bebeğimiz ve biz 0