S.Mod.Mislinay hakkında

Ayy canım Mislim ya... :S Büyük geçmiş olsun tatlım, ALLAH acil şifalar versin. Tez zamanda iyileşirsin inş...

Çitos, keşke bu haberi burdan verirken bana da pm atsaydın. Geç gördüm konuyu, haliyle geç haberim oldu. Neyse, önemli olan Misli'nin sağlığı...

Bilgilendirme için tşkler Çitos...

Geçtii geçti. Sabah, akşam günde iki öğün iğneyi yiyince ayaklandım çok şükür. :) Sağlık gerçekten en büyük hazine yaaaa Rabbim şifaya ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma ve tüm hastalara acil şifalar versin inş...
Benim birbirinden melek arkadaşlarım hepinize tek tek çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için gerçekten çok mutlu oldum inanın :kiss:
Çitosumm sanada çok teşekkür ederim güzel arkadaşım benim :kiss:

Geçtii geçti. Sabah, akşam günde iki öğün iğneyi yiyince ayaklandım çok şükür. :) Sağlık gerçekten en büyük hazine yaaaa Rabbim şifaya ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma ve tüm hastalara acil şifalar versin inş...
Benim birbirinden melek arkadaşlarım hepinize tek tek çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için gerçekten çok mutlu oldum inanın :kiss:
Çitosumm sanada çok teşekkür ederim güzel arkadaşım benim :kiss:

Esselamun Aleykum wr wb

Iylesmene sevindim canim gec oldu biraz ama cok cok gecmis olsun diliyorum..
Ve duana amin diyorum insALLAH ALLAHIM hasta olan kardeslerimize en kisa zamanda sifa verir..

Geri