Saat Almanın Püf Noktaları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Saat Almanın Püf Noktaları
Saat en çok kullanılan aksesuarlardan biri...Peki saat alırken nelere dikkat etmelisiniz biliyormusunuz :tik:

beyazsaat-modelleri-1796.jpg

Saat alırken bunlara dikkat!
Günümüzde kol saatleri işlevinden çok bir prestij simgesi olarak ön planda. Her sezon değişen stiller, trendler ve teknolojik ayrıntılar saatlere yansıyor. Ama belli başlı markaların klasik modelleri, yıllarca aynı çizgisini koruyor.

Saat seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var, işte birkaç ipucu...

"1" tane olsun, tam olsun!
Çok para harcayıp bir sürü saat almak yerine, bir tene çok kaliteli saate yatırım yapın. Böyle bir saat "zamansız" olduğu için, yıllarca kullanabilirsiniz.

Tarzınıza uygun model seçin
Seçtiğiniz modelin tarzınıza ve kişiliğinize uygun olmasına dikkat edin. Klasik bir tarzınız varsa, deri ya da metal kayışlı, çok büyük olmayan, klasik tasarımlı bir saat alın. Böyle modellerler takım elbiseyle mükemmel uyum sağlar.
Eğer tarzınız sporsa, büyük, kalın, deri kayışlı bir modeli tercih edin.

Kıyafetinize göre saat takın
Metal veya metal ayrıntıları olan spor saatler gün içinde rahatlıkla kullanılır. Jean ve tişörtlerle çok şık durur.

Deri kayışlı modeller ise şık davetlerde takım elbisenizi tamamlar, klas görünür.

Metal kayışlar daha dayanıklı
Paslanmaz metal kayışlar, deri olanlara göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Yıllarca bozulmaz. Metal detaylar saatte klas bir görünümü garantiler.

Spor saatler çok fonksiyonel
Spor saatler şık modellere göre daha uygun fiyatlı satılıyor. Farklı fonksiyonlara sahip olan bu modeller, sporla uğraşanlar için ideal.

severim saati evde var bisürü kullanmıyorum ..şuan bitanesi favorim :D yeni aldım bide gelcek yakında sonra bidenede beyaz istiyorum ya da gümüş olabilir..
şuan kullandığım abimin hediyesi
6982.jpg

Geri