Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

red_roses_for____by_missdanifilth.jpg

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]I[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 20:45[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Frekansı değişmedi duygularımın../...Hala aynı şarkıdayım...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]İzmir'de uyandım bu sabah ayrılığa,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]İstanbula bakındım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sanırım../..memleket sevdası gibi birşeydin sen[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gitmeye bir türlü fırsat bulamadığım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]yuvasız kuşların diyarından geldim,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]orda mısınız bayım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gözlerimde martılar bağdaş kurdu[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sanırım uyu(t)malıyım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]II[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 23:15[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]uykuları uyutup yanıma gelen hayaller biliyorum../...izin ver aşk! filmin sonunu kaçırıyorum...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]uyurgezer bir yalnızlıktayım,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sesiniz kaçtı içime sanırım.../..gözümden mi damıtmalıyım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]elleri yağlanmış gibi sözlerinizin,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]lütfen../..müsait bir parmak ucunuzdan kaydırıverin../..sız(ı)lanıyorum..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]çocukluğumun dolambaçlı sokaklarıydı adını koymadığım sevdalarım.[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Kordon'dan almışım galiba bu hırçınlığı,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]bu dikbaşlılık../..memleketimin dağlarından son armağanımız...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ki../ siz beni anlayamazsınız../..korkarım../..önce[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]bir sokak kenarında gelincik gibi inadına açmaya çalışmalısınız...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]açamadınız değil mi?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]iyisi mi bir koşu İzmir havası alın[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sustunuz../..iyi misiniz bayım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]III[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 01: 30[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]boğuk nefesler vakti../..açmayın kapıları../..ayrılık geçti...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sende hissettin mi?../..bir martı daha vuruldu bu gece gök/yüzümde..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]şaha kalkan özlemler biliyorum../..bilmezlikten özlüyorum[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gösterime hiç girmeyecek olan bir kavuşma sahnesi izlediğim,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]biletleri ben gelmeden tükenen[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ve salon görevlisinin ısrarla yönelttiği soru kulaklarımda;[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]'biletiniz bayan?'[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]'afedersiniz sevdiğimde kalmış olmalı'../..hemen geliyorum..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]almaya gelmiştim../..hoşça/kal'mış..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]IV[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 02:02[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ayrılık sonrası aşk, saatleri denk getirmek oyunuydu belki../..tuttum saati../..hadi düşündüğüne kandır beni..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sende gördün mü..?/..bir ayrılık daha kaydı içime../..aşk tutmuşken dileğimi[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]V[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 03:42[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]yokluğun tuttu nefesimi../..içime kusuyorum seni../..yanına ellerini almayı unutma emi..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]VI[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 03:55[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]buluşmak üzere ayrılmıştık../..buluşmamalarımızın kimbilir kaçıncı saati[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]içime geldiğin gibi ayarlayacaktım zamanı..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]unutmuşum../..baktığımda saate, hoşçakal'da kalmıştı..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]VII[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: hoşça/kal/dı../..ben kalamadım[/FONT]

Geri