1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

saatler .. hepside güzel bunların hangisini alsak acaba:)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: saatler .. hepside güzel bunların hangisini alsak acaba:)
    en bastakini alayımm tesekkürler cnm

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    walla canım emeğine sağlık kaybettiğim bi saatin modelini netten ara ara canım çıktı sende buraya gümüşünü eklemişsin sağol varol....işte benim saatim ama benimki altın kaplamaydı...

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113

çok şık bir model.... paylaşım için teşekkürler..

saatler .. hepside güzel bunların hangisini alsak acaba:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Çok Güzelsin

Grup Hepsi - Çok Güzelsin

çok güzelsin güzelsin çok şirinsin&özelsin aslında yok demek haksızlık sana ama... belki aradığın ben değilimdir benziyorum ama hiç değilimdir sırf bu yüzden, bu yüzden birşey söyleyemem bu gece çok güzelsin güzelsin çok özelsin aslında yok demek haksızlık sana ama... belki aradığın ben değilimdir benziyorum ama hiç değilimdir sırf bu yüzden, bu yüzden birşey söyleyemem bu gece...
  2. Bunu Hangİ İnsan Yapabİlİr?

Bunu Hangİ İnsan Yapabİlİr?

Günün birinde bir kadın evde bebeğiyle yanlızmış. Akşam yemek yapmak için bakkala birşeyler almaya gitmeye karar vermiş. Alt kattaki komşusuna bebeğini alıp gitmiş ve adama; bakkaldan gelene kadar çocuğuna bakmasını rica etmiş. Neyse efendim, kadın çocuğu adama emnet edip bakkala gidip margarindir, ekmektir ne lazımsa almış, sonra da geri dönünce bir de bakmış ki; bebeği mosmor olmuş yerde...
  3. Geri alınmış saatler

Geri alınmış saatler

Şimdi, sapsarı kumsallarda yürüyerek geçen koska bir yazı hayal ederek geçiyor gri sonbaharım. Beraber yaptığımız herşeyi bir hatıra defterine kaydetmiş gibi aklımın anı sayfalarında taşıyorum, eksiksiz, karış karış. Yalnızlık, bazen çok ağır geliyor insana, özellikle böyle anlarda. Dışarıda yağmur, kaçışan, koşuşan insanlar.. Dışarıda yağmur, camlarda buğu ve ben camın buğusuna adını...
  4. Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Şu fisto nelere kadirmiş arkadaşlar:D Hele şu fistodan yapılanları görünce gerçekten şaşkınlığımı gizleyemiyorum Benim bildiğim fistoyu genelde bebe kıyafetlerinde yada çeyizlik türü eşyalarda kullanırlardı ama sınır tanımayan modacılar fistoyu çok farklı yerlerde tasarlayıp bizlere sunmuşlar ama iyiki sunmuşlar bazı modellere bayıldım gerçekten çok hoş görünüyorlar :)

Sayfayı Paylaş