1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabah Namazı Güneşmi İmsakmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabah Namazı Güneşmi İmsakmı evet bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar hangisi doğru olanı yazın öğrenelim bizde.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sabah Namazı Güneşmi İmsakmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabah Namazi

Sabah Namazi

Ev ve iş temposu yüzünden sabah namazına kalkmam zorlaştı.Birgün oturdum RABB'İME (C.C.) dua ettim :" Ya RABB (C.C.) sen herşeyi yaratansın.Zamanıda yorgunluğuda yaratansın.Bana bu sabah bir melek gönder beni namaza kaldırsın sana seherde şükredeyim." Sabaha karşı 20 aylık kızımın ağlaması ile uyandım su istemişti.Suyunu verdim ve yattım.Yastığa kafamı koyar koymaz sabah ezanı...
  2. sabah namazının önemi!

sabah namazının önemi!

sabah namazının önemi Sabah namazı çok önemlidir. Efendimiz şafak vaktinde kılınan namaza şöyle dikkat çekmiştir: - Fecir vaktinde kılınan iki rekat namaz, dünyadan da, dünyanın içindekinden de hayırlıdır! - Neden böyledir? Çünkü dünya da, içindeki hayra harcanmayan mal da ebedi hayatta geçer akçe değildir. Ancak, kılınan iki rekât namaz, dünyanın vermediği faydayı verecek, sahibini...
  3. sabah namazından sonra okunacak dua..

sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  4. Sabah Namazında Hangi Dualar Okunur

Sabah Namazında Hangi Dualar Okunur

Sabah Namazında Okunan Dualar Nelerdir, Sabah Namazında Hangi Dualar Okunur , Merhaba Sevgili Melek'ler ve sabah namazında hangi dualar okunur diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için sabah namazında okunacak oaln duaları paylaşıma açıyoruz. Sübhâneke: Namazlarda ayakta iken okunur. Okunduğu yerler: 1) Her namazın ilk rek'atinde iftitah tekbirinden sonra, 2) İkindi...
  5. Sabah Namazının Önemi Nedir

Sabah Namazının Önemi Nedir

Sabah Namazının Önemi Nedir lütfen bu konuda da bilgi verin bize kızlar.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş