Sabahları kalktığımda belim tutuluyor ağrıyor sonra geçiyor

• Konbuyu başlatan ağrıdan müzdarip gökhan
  • Başlangıç tarihi
Merhaba, bel ağrısının bir çok olası nedeni vardır . Çoğu bazı sağlık koşullardan kaynaklandığı gibi, ani hareket,üstü açık bırakma gibi durumlardan da kaynaklanabilir. Ağrınız devam ederse hekime görünün. Bel ağrısının olası nedenleri ve tedavisi hakkında detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linki ziyaret ediniz.

Bel ağrısı nedenleri ve tedavisi

Eveeeeeeeet sizlere sırf teşekkür etmek için girdim buraya. Evet saygıdeğer meleklermekanı.com yöneticileri konumu yanıtlayanın ismini bilmiyorum ama yazdıklarınız çıktı. 12 senedir bu ağrıyı çekiyorum meğerse bende prostat iltahabı varmış. Doktor cipro verdi ayyynen dediğiniz gibi şu anda 6 gündür kullanıyorum ufaktan etki etmeye bile başladı.

Allah ne muradınız var ise versin çok ama çooook teşekkür ediyorum. Umarım benim durumumda olanlara bu yazdıklarınız yardımcı olur.

Sevgiler saygılar.
Selem karde aynisi bende var sabah kalkiyorum yarin saat sonra geci bu esnada tw falan gidiyorum o esnada geciyor bende 2yildir boyle ama kuyruk kemigimin ustu bobreklerimin oldugu yerler kalkiyom acayip agriyo sendedemi aynisi oluyordu iyigunler

Geri