Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabahları Karın Ağrısı Gaz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabahları Karın Ağrısı Gaz sorunu yaşıyorum bu sorun için ne yapmamı önerirsiniz lütfen acil yardımcı olun:S

Sabahları Karın Ağrısı Gaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte karın ağrısı

Hamilelikte karın ağrısı

hamilelikte karın sancısı adet olacakmış gibi karın ağrısı hamilelikte karin agrisi ağrısı nasıl geçer gebelikte nasıl geçer Merhaba melekler,hamilelik tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacak.Hamileyken karın ağrısı çekenler oldu mu?Bu ağrı adet sancısına benziyor mu?Vajinanızda ya da kasıklarınızda karıncalanma hissi yaşadınız mı?Bana yardımcı olun kızzzlaarrr . HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  2. Karın Şişkinlikleri ve Gaz

Karın Şişkinlikleri ve Gaz

Çoğu insan günde ortalama 14 kez gaz çıkarır. Karındaki gazı genelde kokusuz olan, karbondioksit, oksijen, nitrojen, hidrojen ve bazen de metan gazları oluşturur. Çoğu insan günde ortalama 14 kez gaz çıkarır. Karındaki gazı genelde kokusuz olan, karbondioksit, oksijen, nitrojen, hidrojen ve bazen de metan gazları oluşturur. Gazın hoş olmayan kokusunu ise kalın bağırsaktaki bakterilerin...
  3. Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı ile uyanıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir ne yapmalıyım lütfen acil yazın.
  4. Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın Ağrısı Nasıl Geçer ?

Karın ağrısına ne iyi gelir Karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısına iyi gelen bitkiler Bu makalemizde karın ağrısına iyi gelen şifalı bitkilerden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Karın ağrısı yaşadığınız anda bu şifalı bitkilerden yararlanabilirsiniz.Şifalı bitkilerden eldeedeceğiniz bitkiçayları ve masaj yağları karın ağrısını geçirmede birebirdir. Bir tutam kuru veya yaş nane : Bir...
  5. Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal sebebi nedir ve nasıl tedavi edilmelidir bıktım artık bu sorundan kızlar:S

Sayfayı Paylaş