sabır sabır derken intihara kadar gidick bu galiba :(

sen anliyorum canim, benim esimde öyle.
cok cok dua et, bu iliskiyi yürütmek istiyorsan sana tavsiyem bol dua etmen... ve üzülmemeye calisman....
Ama iki secenegin var, ya onu öyle kabul edip sabir edeceksin yada ayrilacaksin.
Cok sevince insan malesef ayrilamiyor....

Bol dua et canim...

Ya Muksit, Ya Vedud bu iki zikir firsat buldukca onunla iyi gecinme, senin istedigin gibi biri olmasi icin niyet ederek zikir et.
Allah c.c. yardimcin olsun.

Ha bide benim fikrimi sorarsan eyer iliski konusunda, dinimize göre flört haram.... bence kiydir nikahini. Yoksa giden senden gider ortada kalirsin. Namusunla evlen bence....

bol bol dua ediyorum zaten ama daha bu yaşta ne evliliği,gelecek düşünüyoruz ama bu kadar erken değil ki canım 18 yaşındayım ben ailemle falan tanışıyo sevgilim onun bensiz olamıycgını bildiğim için ders vermek istiyorum onun bu halini düzeltmek istiyorum ama nasıl oldugunuda bilmiyorum :(

beni bırakmıyo canım ayrılığı kabul edemiyo böyle bişeye izin vermiyo hem bende seviyorum ayrılmadan onun canını yakmak istiyorum :(

o zaman snde istediğin gibi yaşa ve ona hber verme nasıl oluyomuş görsün.onu arama sende o sana ne yapıyosa aynısını yap evdeyım de ama evde olma mesela nereye gttıgını hber verme.bı de boyle dene bakalm.

bence hayatında yokmuş gibi davran herşeyine he de bak nasıl senden şüpelenmeye başlıyo napıyosa çaktırmadan aynısını yap evet unutumuşum sana sölemyi de aaaa sölemedimmi de arıyamadım de de de yani kaçan kovalanır...

bence hayatında yokmuş gibi davran herşeyine he de bak nasıl senden şüpelenmeye başlıyo napıyosa çaktırmadan aynısını yap evet unutumuşum sana sölemyi de aaaa sölemedimmi de arıyamadım de de de yani kaçan kovalanır...

öyle yapıyorum zaten canım bu konuyu açtığmdan beri soguk davranıyorum kaçiyorum umursamıyorum üzgün olduğunu söylüyo ama bu yoldan dönmeyi düşünmüyorum sürünsün.

İlk önce baştan bir sitem ediyim sonra şahsi fikrimi yazıyım.Baştan sitem yazmışsın pek fikir alamıyorum konularıma ama yıne de yazıcam diye burda herkes aile gibidir, ellerinden geldiği kadar sorunlara çözüm ararlar , uzak şehirlerde olsalar bile bir sıkıntıda hastalıkta dualarını sevgilerini eksik etmezler sen sana sunulan fkirleri beğenmıyorsan senin sorunun bu şekilde sitem etmen yanlış.
Beğenmiyorsan otur konuş böle giderse yürümez de yalan yalanı doğurur bir kere söylendimi gerisi gelir , sana yasak koya biliyorsa o zaman o da senin kurallara uymalı, yok öyle sen benim müziğimle oyna ben farklı notaları deniyicem.Hiç de kendini strese sokma açık açık konuş seviyorsa anlar toparlar kendini, sevmiyorsada fazla uzatıp üzülmeye değmez.Hakkında hayırlısı olsun.

Geri