Saç aksesuarın da yeni trend örgü saç bandı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Saç aksesuarın da yeni trend örgü saç bandı modelleri
örgü saç bandı modelleri, saç bandı modelleri, örgü bandana modelleri, örgüden yapılmış saç bandı, kolay saç bandı yapılışı, açıklamalı saç bandı yapılışı

Bu yılın saç aksesuarların da trend saç bandı modası bulunuyor. Kış ayları için de oldukça kullanışlı olan saç bantları örgü modelleri ile bayanların yeni gözdesi arasın da yer alıyor. Son zamanlar da çarşıya çıkıp mağazalara göz attıysanız mutlaka örgü saç bantları dikkatinizi çekmiştir. Sizlere örnek verecek olursam koton aksesuar koleksiyonu arasın da yer alan ve 2018 kışının trendi olan örgü saç bantları oldukça kullanışlı ve şık modelleri ile satışa sunuluyor.

Hem saçlarınızı derli toplu olmasını sağlayacak hemde bunu yaparken saçlarınız da güzel bir aksesuar olarak duracak örgü saç bandı modelleri farklı renk ve tasarımlar ile kış ayların da çok kullanışlı bir model diyebilirim.

Eğer bere takmayı sevmiyorsanız ama baş bölgenizi sıcak tutmak istiyorsanız bu saç bantlarını tercih edebilirsiniz.

Saç bandı modellerini hazır bir şekil de satın alabileceğiniz gibi eğer elinizden biraz örgü işi geliyorsa kendiniz de kolaylıkla evde yapabilirsiniz.

Hatta görsel olarak örgü modelinin üzerine dilediğiniz şekil de aksesuar ekleyerek daha şık bir görüntüye kavuşturmak sizin eliniz de;)


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg


Örgü saç bandının üzerine ekleyeceğiniz inci, boncuk ve taşlar modelin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca orgütube tarafından yüklenen ve yapılışı çok pratik olan saç örgülü örgü tekniğinden yapılan açıklamalı saç bandı yapılışını anlatan videoyu da izleyerek kolay bir şekil de modeli uygulayabilirsiniz.

 
Üst