1. bayan afrodit

bayan afrodit Forum Okuru

saç bakım tavsiyesi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bayan afrodit tarafından paylaşıldı.

uzun saçlara sahibim bir türlü kestirmeyede kıyamıyorum haliyle bayağı bir yıprandı kuru cansız bir görünüm oldu bana evde yapabileceğim saç bakım maskeleri tarifleri verebilirmisiniz. doğal saç bakımdan yana olduğum için aktarcılardan alabilecğim malzemeler olursa memnun olurum tavsiyelerinizi bekliyorum

saç bakım tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç bakımı

Saç bakımı

saç bakımı, saç bakım, saç bakımı nasıl yapılır, saç bakım maskeleri, saç bakım ürünleri, saç bakım yağları, saç bakım kürleri, saç bakımı evde, saç bakım maskesi, Görsel güzellik için oldukça önemli olan saçlarımız, gerek günlük yaşamın stresinden, gerek ise saça uygulanan işlemlerden ötürü sağlığını, güzelliğini kaybeder. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda saç bakımına dair bilgiler...
  2. Tırnak bakım tavsiyeleri

Tırnak bakım tavsiyeleri

tırnak bakım, tavsiyeleri, önerileri, bilgileri, tüyoları, hakkında bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Güzel ve bakımlı kadın, baştan aşağıya bakımlı olmalıdır. Güzel ve bakımlı kadın olmanın detaylarından biri de bakımlı ve sağlıklı tırnaklardır Melek'lerim. Tırnak bakımınız ellerinizin ve ayaklarınızın hem sağlığı hem de estetik görünüşü açısından son derece önemlidir. El tırnakları...
  3. saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

Saçlarım maşa düzleştirici gibi şekil vericiler nedeniyle epey yıprandı. Onarmak istiyorum. Önerebileceğiniz Krem,Şampuan v.b. var mı ?
  4. Yaz Aylarına Özel Saç Bakımı İçin Tavsiyeler

Yaz Aylarına Özel Saç Bakımı İçin Tavsiyeler

yazın saç bakımı yaz için saç bakımı Sevgili melekler, yazın güneşin altında saçlarımız daha çabuk yıpranır. Hele de deniz ve havuz suyuyla buluşunca özel bir bakım isteyen saçlarımız için yazın saç bakımı konusunda sizlere bilgiler vermek istiyoruz. İşte yaz için saç bakımı önerileri, hem de uzmanının ağzından... :) Kadını gösteren saçlarıdır, saçlarının güzelliğidir diyen Orhan Bademli...
  5. Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

Uzmanların Tavsiyesi 5 Saç Bakım Önerisi

saç bakım önerileri saç bakım tavsiyeleri Sevgili melekler, saç bakımı her mevsimde ayrı önem taşıyor. Mevsim geçişlerinde ya da psikolojik etkenlerle cansızlaşan saçlarımız için tek şart düzenli ve özenli bir bakım. Bu yazımızda sizlere uzmanların ağzından önemli saç bakım tavsiyeleri sunacağız.... 1- Stresten uzak durun: Stres saçlarınızın dökülmesine yol açıyor. 2- Saçlarınızı iyi...

Sayfayı Paylaş