Etiketler:
  1. esra zeybek

esra zeybek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında esra zeybek tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu aranızda başka deneyen varmı???

3. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    evet bende duydum bunu ama sen sade mi kullanıyorsun yoksa karışım mı yapıyorsun cnm ben kendim diğer yağlarla karışım yaptım benim saçlarım oryalden koptu hep ne yapmam lazım acaba kestirmek istemiyorum

4. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    hemen denemek istiyorum teşekkürler paylaşım için

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı ve Saç Dökülmesi İçin Bitkisel Öneriler

Saç Bakımı ve Saç Dökülmesi İçin Bitkisel Öneriler

saç dökülmeleri için öneriler saç dökülmesi için bitkisel yağlar dökülmesi öneriler dökülmesine bitkisel dökülmesine Bir tutam şerbetçi otu kozalağı, bir tutam devetabanı yaprağı, bir tutam meşe kabuğu ve bir yemek kaşığı naneyi bir tencereye koyup üzerine 1 litre kaynar su ekleyerek yaklaşık 1 saat demlenmeye bırakın ve süzün. Daha sonra saç diplerinize pamuk yardımı ile bu karışımı iyice...
  2. Saç dökülmeleri için

Saç dökülmeleri için

1 tatlı kaşığı kekik yağı 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 tatlı kaşığı hint yağı 1 tatlı kaşığı kuru mayayı karıştırın saçınıza sürüp naylon streçe sarın ve 2 saat bekletin.
  3. Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN : kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın,...
  4. Saç dökülmelerini önleyici ev bakım önerileri:

Saç dökülmelerini önleyici ev bakım önerileri:

saç dökülmeleri, çözüm, bakım, önerileri burada arkadaşlar. Saç dökülmelerine karşı, ev de yapabileceğiniz bakım önerilerini sunuyoruz Melek'ler:) Bir cam kavanozun içine 1 kilogram su koyun ve içersine bir avuç karanfil atın. Kavanozun kapağını sıkıca kapatın ve karanlık bir dolabın içine kavanozu koyup 1 gün bekletin. Ertesi gün kavanozu açın ve suyun nasıl karadığını görün. Bu...
  5. Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Arkadaşlar selam,bugün hatta az önce Saba Tümer'in proğramına bakarken bir bayan pratik tarifler veriyordu alabildiğimi not aldım ve sizler için şimdi saç dökülmesini önleyici ve saçı besleyici olarak verdiği tarifi yazıyorum.Umarım işe yarar :) 2 dilim çavdar ekmeği 1 çorba kaşığı hardal tozu(hardal tozu nasıl oluyor bilmiyorum) 1 yumurta sarısı(isterseniz beyazınıda yüzü germek için...

Sayfayı Paylaş