saç dökülmesine karşı önlemler

benimde saçlarım cok gür 2 seneye kadar ama gecen sen bi dökülme oldu saç kıran derler yuvarlak yuvarlak acılmalr oluyor.ilaç kullanıyorum.cıkıyor ama tekrar dökülüyor yardımcı olablirmisiniz.kel kalacam :(:(

benimkii hepp diökülüyor hangii kategoriyee girdğimii karar veremedimm yafff...
paylaşım için de tşklerr...

kızlar benmmde dökülüyor doğum yaptığım için ama geçenlerde ikbal gürpınardan duymuştum şampuanının içine bir kapak kadar belkide daha az kimyasalını alması için çam terebenti dökmelisin o saç için olan bir yağ zaten aktarlarda oluyor şişesi 2 milyon felan hangi şampuanı alırsan al içine bir kapak dök karıştır bana çok iyi geldi dökülmesinden ziyade saçlarımı parlattı hacim kazandırdı sanki dökülen yerleri doldurdu gbi eşim ble fark etti saçın eskiye nazaran daha iyi güzel görünüyor dedi tavsiye ederim

bende de var saç dökülmesi ve ırsı maleseef bu saç dökülmesini kesin önleyen hatta saç çıkmasını sağlayan yöntemler ne zaman geliştirilecek acaba önümüzdeki yüzyıldamı :?ahh inşallah yetişebilirim ben bu yönteme ....

kızlar benmmde dökülüyor doğum yaptığım için ama geçenlerde ikbal gürpınardan duymuştum şampuanının içine bir kapak kadar belkide daha az kimyasalını alması için çam terebenti dökmelisin o saç için olan bir yağ zaten aktarlarda oluyor şişesi 2 milyon felan hangi şampuanı alırsan al içine bir kapak dök karıştır bana çok iyi geldi dökülmesinden ziyade saçlarımı parlattı hacim kazandırdı sanki dökülen yerleri doldurdu gbi eşim ble fark etti saçın eskiye nazaran daha iyi güzel görünüyor dedi tavsiye ederim

bende denedim bir zamanlar hatta evde yarım şişe çam terabentin duruyo
ben faydasını göremedim o zamanlar benimde doğumdan sonra çok döküldü saçlarım takrar deneyim bakalım şu çam terabentini sağol canım hatırlattığın için

Herşey iyi güzel önemli bilgiler aldımda ilk bioplas kullananların yorumundan sonra düşünmeye başlamıştım ama baktımki her bioplas yazan B harfini reklam yaparmışcasına her seferinde "Bioplas" olarak yazıyor. yazı içersinde geçerken bio diyip de geçebilirdiniz. Sadece reklam olduğunu düşünüyorum

Geri