Saç Düzleştirici ? Önerileriniz neler kızlar

SweetCurse

Yeni Üye
Üye
Saç Düzleştirici ? Önerileriniz neler kızlar
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Düzleştiricim ince olduğundan yeni bir düzleştirici almak istiyorum ama saçlarım çok uzun ve gür olduğu için geniş plakalı ve 230 dereceli bir düzleştirici arıyorum. Philips sonic XL var ama ondada titreşim özelliği var kapatılıp kapatılmadığını bilmiyorum o yüzden tereddüt ediyorum onu almakta. Remington çok öneriliyor çoğu kişi remington önerdi bana ama daha önce hiç kullanmadığım bi marka olduğundan açıkçası güvenemiyorum. Çok acil cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler melekler :)

Şuan kullandığım düzleştirici babyliss bnde çok memnunum ama ince olduğundan zor olyo düzleştirmek. Yoksa bende çok memnunum babylissten kalınını bulamadım :/

Birde ;Arzum saç düzleştirici ürünlerine bak. Arzum ürünleride güzeldir:D Bu arada Philips de çok güzel:A

arkadaşlar kesinlikle remington alın remington sadece kişisel bakım ürünlerinde yoğunlaşmış bir markadır bende alırken teredddüt ettim ama ben şuan kullanıyorum ve babylissden bile güzel saçıda o kadar çok kırmıyo ve ıslak kuru özelliği var... remingtonun süpürgesi ev aletleri falan yoktur çünkü sadece kişisel bakım üzerine isim yapmış bir markadır...

Valla canım bende alırken baya araştrarak aldım ve burda böyle konumda var
ben remington s2044n aldım ve çok memnunum aklında bulunsun derimm :)

Geri