Saç elektriklenmesini önleyen ürünler nelerdir?

T

Teytey

Forum Okuru
Saç elektriklenmesini önleyen ürünler nelerdir?

Saç elektriklenmesini önleyen ürünler melek kadınlar kulübü saç elektriklenmesini önleyen ürünler Trendyol forum'da.​

Saçları benim gibi benim kadar elektriklenen var mı acaba nasıl çözüm buluyorsunuz buna? Sabahları saçlarım çok yağlı ve ince telli olduğu için yıkamak zorundayım işe gitmeden önce. Ama acayip elektriklenmeye başlıyor ne zaman kurutmaya başlarsam. Bunu önleyen herhangi bir ürün var mı? Yani saç elektriklenmesini önleyici ürünler nelerdir hangisi benim işime yarar? İnce telli ve yağlı saçların var buna uygun ürün önerisinde bulunur musunuz acaba? Gratis'te falan da varsa oradan da alabilirim beğendiğiniz kullandığınız saç elektriklenmesine önleyici ürünlerden hangisini kullanıyorsanız kullandığınız ürünü öneride bulunursanız daha iyi olur.

images (6).jpeg

Merhabalar
Maalesef bende de aynı sorun olduğu için biliyorum ince telli saçlar acayip çok elektrikleniyor gerçi bu saçın tipine göre değil ama bizim saçlarımız ince telli olduğu için daha fazla elektrikleniyor. Peki saçlar neden elektriklenir ve kabarır? Saçların elektriklenmesini sebebi saç tellerinin içerisinde biriken negatif ve pozitif iyonlar sebep olmaktadır aslında saçlarım yağlı diyorsunuz ama özellikle nem oranının azalması havaların kuru olması ile beraber ortaya çıkan sonuçtur bu. Ama tabii şu da var siz saçlarınızı yıkıyorsunuz nemlendiriyor sunuz ve çıktıktan sonra makine ile kuru tutuyorsunuz makine yedek kuruturken fön makinesiyle saçınızdaki nem oranı sıfıra iniyor ve saçlarınız elektriklenip kabarabiliyor. Size saç elektriklenmesini önleyen bazı ürün önerilerinde bulunmak istiyorum. Saç kabarması ve elektriklenmesini önleyen ürünler.

"Saç elektriklenmesini önleyen ürünler"​

• Gliss çare stylers elektriklenmeye karşı bakım sütü Trendyol da iyi puan almış fiyatı 37,90TL
  • Yves Rocher onarıcı koruyucu ve elektriklenme karşıtı şekillendirici saç bakım trendyolda 89,92TL
  • Alfapart precious pil tradition elektriklenmeyi önleyen köpük şuan trendyolda 144,90TL
  • Kerastase elektriklenmeyi önleyici sulfatsiz saç şampuanı Trendyol 283,90TL kerastase elektriklenmeyi önleyici bakım kremi de var fiyatı 388,55TL
  • John frieda elektriklenmeyi önleyici saç spreyi trendyolda çok satanlardan fiyatı 53,27TL
Bazı saç spreylerinin sizler için önerdik bu saç spreyleri ile saçlarınızın kabarmasını ve elektriklenmesini önleyebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdan "elektriklenen saçlar için çözüm önerileri" yazımızı linkten inceleyebilirsiniz.

Geri