saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum

ebruşar

Yeni Üye
Üye
saç fiberi kapatıcı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum
yaklaşık 1 yıldır saçlarımda sitrese ve hava koşullarına bağlı dökülmeler oluştu ve bu gözle görülür şekilde saçımda belli oluyor rahatsız edici bir durum özellikle bayanlar için bir erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine saç fiberi aldım fixplant gerçekten işe yaradı mucize gibi geldi açık olan bölgeyi anında kapatıp cansız saçları anında canlandırıyor.ve doğal bir görüntüye sahip oluyorsunuz artık saçlarımı istediğim gibi açık bırakıyorum toplamaktan sıkılmıştım doğal bir ürün bu şekilde sorun yaşayanlarınız varsa fixplant ı araştırmalarını tavsiye ediyorum

canım fixplant uygulama vidyolarını seyretim buna rağmen çözemedim bu ürün boyamı yoksa sihirmi anlayamadım boya olsa bu kadar orjinal olamaz bence fotoshop hilleleri, deneyen varsa lütfen samimi cevap yazsın kocama böyle bi şey lazım:)
http://www.fixplant.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaklaşık 1 yıldır saçlarımda sitrese ve hava koşullarına bağlı dökülmeler oluştu ve bu gözle görülür şekilde saçımda belli oluyor rahatsız edici bir durum özellikle bayanlar için bir erkek arkadaşımın tavsiyesi üzerine saç fiberi aldım fixplant gerçekten işe yaradı mucize gibi geldi açık olan bölgeyi anında kapatıp cansız saçları anında canlandırıyor.ve doğal bir görüntüye sahip oluyorsunuz artık saçlarımı istediğim gibi açık bırakıyorum toplamaktan sıkılmıştım doğal bir ürün bu şekilde sorun yaşayanlarınız varsa fixplant ı araştırmalarını tavsiye ediyorum

fixplante ürünleri metini heryerde duydum biraz bana fake yorum geliyordu ama kaşıntı tutuu beni dayanamadım bende 1 tane sipariş verdim harbiden işe yarıyor o resimlerde görüldügü gibi oldum fotoşok değilmiş meyer o resimler. dikat edin ama düsbütör firmasından alın ürünü.

kızlar bendimde saçımın yan kısımında seyreklikler var en azından bunun tek çaresi toz kullanmak sanırım topik ve fixplant arasında kaldım topik bana fazla pahalı geldi sonuçta ev hanımı çalışmayan biriyim fixplant fiyatı uygun gibi ayrıca topik için hayvan kılından yapılıyor diye yorumlar okudum iğrenç yaa:( bende fixplant siparişi vericem faydası olur mu sizce

Geri