Saç kaynağından sonra saç dökülmesi

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Saç kaynağından sonra saç dökülmesi
Kızlar benim saçlarım çok seyrek ve kısaydı. Gaza gelip saçıma kaynak yaptırdım. Hay yaptırmaz olaydım. Saçlarım dökülmeye başladı.Aynaya bakmıyorum korkudan.

saça kaynak.jpgBir çok kişi saça kaynak yaptırdıktan sonra ,kaynakları havalandırıyormuş.Ben böyle bir işlem yapmadım. Saça kaynak yaptırdıktan sonra saç diplerimde aşırı kaşıntı oldu inanın zor dayandım 2 ay .Ne olur saçlarınıza iyi bakın benim düştüğüm duruma düşmeyin . Hem paranız hem saçınız gidiyor.

Sanatçılara imrenip uzun uzun saçlarım olsun istedim ama ,var olan saçlarımıda kaybettim. Şimdi bir sürü bakım yapıyorum çabucak uzaması için. Moralim çok bozuk .Bu halka kaynaklarda dökülen saçlar kilitli kalıyormuş.Kaynaklar çıkınca kendimi kel aynak kuşu gibi hissettim :( İyisimi çıt çıt saç kullanmak .. Saçına kaynak yaptıran arkadaşlar sizde böyle bir durumla karşılaştınızmı ? Kaynak saçlarınız döküldümü ? Kaynak yapılan saç uzuyormu ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Benim arkadaşım da saçlarına kaynak yaptırdı . İlk başlarda çok memnundu sonra durumdan rahatsızlık duydu. Kaynaklar saçını çekiyormuş aşağıya doğru . Ayrıca saçları dökülmeye ve düğümlenmeye başlamıştı. Tabi herkeste durum böylemi bilemiyorum. Saça kaynak yaptırmadan önce iyi araştırma yapılmalı işin ehlinde işlem gerçekleştirilmeli. Birde pahallı bir işlem . Aldığınız saça ayrı para işlemi yapana ayrı para veriyorsunuz. Şahsen ben başkasının saçını asla kullanmam kendi saçım dan bile tiksiniyorum.
 
Üst