1. Monera

Monera Forum Okuru

Saç Kesimi!!!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

perçem kesimi perçemli saç kesimleri perçem kesimleri saç kesimi video Aynı konunun 3 versiyonu...
    1- Kadin/Erkek
    2- Kadin/Kadin
    3- Erkek/Erkek

1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir?

Kadin: Saçimi kestireyim mi?
    Erkek: Olur.
    Kadin: Ama kiyamiyorum.
    Erkek: Öyleyse kestirme.
    Kadin: Canim degisiklik istiyor...
    Erkek: O halde kestir.
    Kadin: Bana akil vermeyi birak, delilere verir gibi.
    Erkek: Eger nasil hosuma gittigini bilmek istiyorsan, sana derimki uzun saçli. Bunu biliyorsun.
    Kadin: Beni tanidiginda kisaydi.
    Erkek: Ve sana tam olarak ne dedigimi hatirliyorum: 'Ne güzel olurdun uzun saçla'.
    Kadin: Ama herkes kesmemi söylüyor.
    Erkek: Bu durumda kuaföre git ve birak uyuyayim lütfen. Bunu senden Allah rizasi için istiyorum.
    Kadin: Peki nasil kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
    Erkek: Kat kat.
    Kadin: Bana yakisacagini sanmiyorum, çünkü saçim çok düz.
    Erkek: Birak perçemli olsun.
    Kadin: Çok yorucu.
    Erkek: Yordugu zaman tekrar kestirirsin.
    Kadin: O zaman asla uzatamam.
    Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
    Kadin: Bana güzelim deme!!!!!!!
    Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadin / Kadin:

1.Kadin: Ah sekerim saçini mi kestirdin? Ne kadar güzel olmussun!!!
    2.Kadin: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamiyorum. Ay çok mu kisa oldu acaba...??
    1.Kadin: Amaaan ne alakasi var. Benim yüzüm bu kadar genis olmasa ayni kesimi bende denerdim. Benim su saçim klasik oldu artik, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
    2.Kadin: Ay yapma Allah askina nesi varmis yüzünün.... Bak söyle suralarindan kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptirirdim.
    1.Kadin: Ah sekerim sende bir alemsin. Keske benimde boynum seninki gibi olsa. En azindan su çökük omuzlarimin dikkat çekmesini engellemis olurdum.
    2.Kadin: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzlari olsun isteyen bir sürü kiz var... Giydigin her sey sana öyle yakisiyor ki.. Birde benim su kisa kollarima bak. Omuzlarim seninkiler gibi olsaydi, giydigim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu? Vir vir vir, dirdirdir...

3.Versiyon Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçini mi kestirdin?
    2.Adam: Evet
    1.Adam: Sihhatler olsun abi!..
    2.Adam: Sagol...
    Olay budur ! ...

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Saç Kesimi!!!!

aynısını eklemiştim canım:)

Saç Kesimi!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzünüze göre saç kesimi

Yüzünüze göre saç kesimi

Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç kesimleri... YUVARLAK YÜZ Dengeli yumuşak bir yüz yapısıdır. Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz...
  2. Uzun saç kesim modelleri

Uzun saç kesim modelleri

uzun saç kesim modelleri saç kesim modelleri uzun kesimleri 2011 2011 bayan uzun saç kesim modelleri 2011, uzun saç kesimleri, uzun saç kesim modelleri 2011 bayan, uzun saç kesimi modelleri 2011, uzun saç kesim modelleri bayan, uzun saç kesim şekilleri Saçların belirli zamanlarda kesilmeye ihtiyacı vardır. Biz kadınlar ise bu konu da dertliyiz. Çünkü, saçlarımızın uzunluğunun bozulmaması...
  3. Bob kesim saç modelleri

Bob kesim saç modelleri

bob kesim bob kesim modelleri Bob kesim saçlar, bob kesim saç modelleri, bob kesimli saç stilleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Ben hep uzun saçtan yanayım melekler. Ama elbette kısa saçı kullanmasını sevem hanımlarda vardır. Sizler için kısa bob kesim saç modelleri.
  4. 2012 saç kesimi modelleri ....

2012 saç kesimi modelleri ....

evet bayanlar 2012 tarz modası olacak deniliyordu şimdi saç kesim modellerine bakınca sizlerde benim gibi hak vereceksiniz ...bu sezon ki saç modelleri kısa saç kesiminden yana kullanılmış buyrun sizlerde göz atınn ..... :tik:
  5. Saç Kesim Modellerinden Örnekler

Saç Kesim Modellerinden Örnekler

saç modelleri 2014 saç kesim modelleri 2014 saç modelleri Saçlar bir bayanın en değerli aksesuarlarının başında gelir. Saç modeli ve rengi sizi olumlu yada olumsuz bir şekil de dış görüntüsünü değiştireceğinden yüz tipinize ve ten renginize en uygun renk ve kism modellerini tercih ederseniz isabetli bir karar vermiş olursunuz. Fikir olması açısından en yeni saç kesim örneklerinden seçtiğim...

Sayfayı Paylaş