Saç örgülü patik modelleri ve yapılışı var mı?

R

Rukiye Veysel

Forum Okuru
Saç örgülü patik modelleri ve yapılışı var mı?

Saç örgülü patik modelleri melek kadınlar kulübü saç örgülü patik yapımı forum'da.​

Arkadaşlar saç örgülü patik modelleri arıyorum. Yaptığın modeller sınırlı çok fazla çeşitli model varsa gönderirseniz sevinirim. Saç örgülü patik modelleri en güzel en son trend olanlar varsa atarsanız sevinirim. Şu kış aylarında hem boş durmak istemiyorum hem de sıcacık ayağıma giyeceğim bir patik olsun istedim el örgüsü farklı oluyor hazır gibi hemen dağılmıyor.
 
Merhabalar
Kışın en güzel yanı da örgü yapmaktır. Patikler yürekler bile bildiğiniz neler varsa aslında ileriye çok güzel dönük şeyler yapabilirsiniz örneğin ben bebek örgüleri yapmayı çok seviyorum bu aralar elime alamazsan da genel olarak bebek örgüleri yapmaktan keyif alıyorum özellikle bir yere gittiğin zaman hediye etmek de çok güzel oluyor örgü şeyleri. Saç örgüsü patik modellerinden sizin için aşağıya birkaç model paylaşmak istiyorum dilerseniz fikir alabilirsiniz modellerden ayrıca yapılışına dair bir video da paylaşmak isterim.

images (8).jpeg


images (9).jpeg


images (10).jpeg


Aşağıda saç örgüsü patik modelinin yapılışına dair bir video koymak istiyorum dilerseniz bu modeli izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yine aşağıdaki linkten forumumuzda olan güzel patik modellerine dair birlikte paylaşmak istiyorum inceleyerek farklı modeller görebilirsiniz. "Desenli Tunus işi örgü patikler" hemen aşağıdaki linkte.


 
Geri
Üst