1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Saç Örgüsü Sevenler Buyrunuz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

saç örgüsü, örgüleri, modelleri, nası yapılır, nasıl örülür hepsini buradan bulabilirsiniz.

Uzun saçı olanlar lütfen bu modeli saçlarınızda uygulayınız:)
    Bence çok kibar duruyor..

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    Evet çok tatlı duruyo yaa

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    evet mükemmel bence...

Saç Örgüsü Sevenler Buyrunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related
  2. Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım)

Halat Saç Örgüsü Modeli (Video Anlatım)

saç örgü modelleri video halat saç örgüsü, modeli, nedir, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çok güzel ve kolay bir saç örgüsü modeli videosu ekliyorum.Özellikle kız çocuğu olanlar için iyi bir seçenek... http://www.youtube.com/watch?v=tV8-1-ggLf8&feature=related
  3. Saç Örgüsü İle Topuz Yapımı

Saç Örgüsü İle Topuz Yapımı

Bu konu; saç örgüsü ile topuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gündelik ya da abiye topuzlar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Basit bir iş yaparken alelade yaptığımız bir topuzla derli toplu görünürken, gece davetlerinde profesyonel yardımla yaptırdığımız topuzlarla da gecenin parlayan yıldızı olabiliyoruz. Bu sayfamızda ise saç örgüsünden topuz nasıl yapılır...
  4. SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

SAÇ ÖRGÜSÜ MODELLERİ

saç örgüsü modelleri,en şık saç örgüsü modelleri,en pratik saç örgüsü modelleri,mısır saç örgüsü modelleri, modası saç örgüsü modelleri hakkında bilgiler Sevgili Melekler,2015 yılında Örgülü saçlar oldukça ön plana çıkacak gibi görünüyor, ama biraz normalin dışına çıkmaya ne dersiniz? Mısır saç örgüsü bu yıl çok moda ve bu örgüyü her tür modelde kullanabilirsiniz. Ünlü bayanlarında davetlerde...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş