saç rengi konusunda yardım !

ylmzzg

Yeni Üye
Üye
saç rengi konusunda yardım !
saçlarım koyu kestane saç rengimi açmak istiyorum dün lorealin 9.1 küllü sarısını aldım ama bu saçımı açmıcağını bildiğimden öncesinde kolestonun yoğun renk açıcısını kullanıp üzerine sarıyımı vursam diyorum .. ama turunculuk oluşmasından korkuyorum çünkü saçımı açınca turuncu bişey çıkacağına eminim küllüyü boyayınca kapanırmı ? lütfen yardım edin

ben sacimda kestane ve saacimi acmsitim ama cok yipranmisti acildi ama koyu sari oldu yani istedigim bir renk olmamisti sonra gittim sacimi bakir rengine boyatmistim...

simdi tekrar boyatmak istiyorum ama karar veremedim bal rengimi n erengi yapsam diye düsünüyorum....

benimde saçımda sarılar vardı onları kapatmak için kendi saç rengime dönmek için 2 kez boyamak zorun da kalmıştım.. ama bildiğim kadarıyla acıcılar saçı çok yıpratıyor bazen kuaförler bile dengesini ayarlayamayıp kadınların saçlarını yakabiliyolar dikkatli olun derim.. acıcı kullanırken..

ben daha önce açmıştım yıpranma olmamıştı ama turuncu olmştu snir olup tekrar koyuya boyamıştım küllü sarı kapatrmı turunculuğu die merak ediyorum

benimde aynıydı ucunda hafif kızıllık vardı koleston renk açıcıyla açtım turuncumsu sarımsı bişey oldu sonra kahveyle kapattım anca kahve kapatıyor ben sarıya dönmek istedikce saçlarım koyulasıyor çıldırcam artık ama artık kendim yapmamaya karar verdim sarı evde olmuyor maalesef :((

Geri