Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 yazına farklı bir imajla girmek istiyorsanız sizler içn seçmiş olduğum bazı saç kesimleri ve renkleri işinize yarayabilir diyerek göz atmanızı tavsiye ediyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    saçlarımı kestiremem yeterince kestirdim kısaldılar suan uzatmaaaa modundayım .. seneye kadar da kesmeyi ucundan aldırmayı felan dusunmuyorum......

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ben kızıl attım uclara güzel oldu yaa :D

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    en baştaki benim saç modelimden tşkler kesimler güzel gerçektende

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylşm için cnm

Saç rengi ve kesimini değiştirmek isteyenlere örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

saç imajı imaj değiştirme imajını değiştir imaj değiştirmek istiyorum imajımı değiştirmek istiyorum Evet Melekler, saçlarınızı değiştirmenin tam zamanı diye düşünüyor, fakat modele bir türlü karar verimiyorsanız; buyrun yerinize biz düşündük modelleri verdik size en iyi giden saç hangisi ise buradan model edinin :)
  2. Kızıl saç rengi ve kesimleri

Kızıl saç rengi ve kesimleri

kızıl saç renkleri meyra saç rengi meyranın rengi meyranın nedir meyra nedir Kızıl saç renkleri ve kesimleri burada melişmer.:tik:
  3. Kısa Saç Modellerimiz ve kesimleri

Kısa Saç Modellerimiz ve kesimleri

2012 Kısa Saç Modelleri saç modelleri 2012 kısa saç modelleri uzun saçlar uzun saç modelleri saç renkleri modası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazımızda 2012 uzun saç modellerini paylaşmıştık arkadaşlar şimdi ise uzun saçlarından sıkılan ve 2012 yılında bir değişiklik yapıp saçlarınızı kısa kestirmek isteyenler için 2012 kısa saç modellerini paylaşıyoruz...
  4. Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilini Değiştirmek İsteyenler Buraya...

Saç Stilleri Değişik Saç Stilleri Bayanların en büyük zevklerinden biri de saç stillerini değiştirmek.Bazı bayanlar uzun klasik saçları tercih ederken, bazıları da kısa saçları tercih eder.Hadi bakalım bayanlar bahar geldi saç stilimizi de değiştirelim yepyeni bir hava katalım kendimize...Burada sizin için farklı saç modelleri sunuyorum...Buyrun bakalım ....
  5. 2014 Orta Boy Saç Kesimleri ve Modelleri

2014 Orta Boy Saç Kesimleri ve Modelleri

orta boy saç kesimleri, orta boy saç kesimleri, orta boy saç renkleri Saçlarınızı ne uzatabiliyorsunuz nede tam kısa kestirebiliyorsunuz... Kendinize yakışacak farklı orta boy saç kesimleri arıyorsanız sizler için 2014 saç kesim modelleri arasından seçtiğimiz orta kesim saç modellerini bir araya getirdik. Orta boy saç kesim örnekleri arasında saç renkleninde sizler için fikir olacağını...

Sayfayı Paylaş