1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Saç Rengi

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    hmm bence imkanın varsa kuaföre git renk geçişlerinde olabilir aynı rengi tutturamayabilirsin :D:D

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    altı açık renk olduğu için tutabilir ama bir kuaföre danışsaydın boyamadan.Sweetcurse çok sıkda boyama cnm saçını yıpratıcan.biraz o şekilde kullan önceki boyan aksın en azından.

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum yıpranıcak mecburen :/ 1 buçuk hafta filan oldu boyayalı.

Saç Rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  2. Saç rengine göre makyaj

Saç rengine göre makyaj

fildişi saç rengi Makyajınız, saç ve ten renginize uygun olmalı ki, güzelliğinize güzellik katılsın Melek'lerim. Aksi halde var olan güzelliğiniz de gölgelene bilir. Peki hangi saç rengi, nasıl maykaj yapmalı; buyrun öğrenelim Melek'lerim:) İşte size güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyajın püf noktaları.... -Soğuk Cilt & Sarı Saç Porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel...
  3. Saçınızın rengini korumak için

Saçınızın rengini korumak için

Saçlarınızı boyadınız, ama ilk günlerde ki o parlak rengini yitirdi öyle mi? O halde siz Melek'lerimize, saç renginizin kalıcı olmasını sağlayacak ve rengini koruyacak çözümler sunalım :) Güneş tarafından yayılan UV ışınları, saç boyasındaki pigmentleri etkiliyor ve renklerinin zamanla solmasına neden oluyor. İşte bu nedenle koyu renk saçlar güneşin etkisiyle kızıllaşırken, sarı renk saçlar...
  4. Esmerler için saç rengi?

Esmerler için saç rengi?

esmerler için saç renkleri esmerler için saç rengi esmer ünlülerin renkleri 2011 esmerim saçımı hangi renge boyamalıyım iyi günler ben esmerim ve soluk bir ten rengine sahibim saçlarımı boyatmak istiyorum sizce hangi renge boyatmalıyım?
  5. Saç Rengi Nasıl Korunur?

Saç Rengi Nasıl Korunur?

saç rengini korumak saç rengini korumak için Sevgili melekler, bu güneşli yaz günlerinde saç boyanızın çok çabuk parlaklığını yitirmesinden ve akmasından şikayetçiyseniz, şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. İşt esaç renginizin hemen akıp bozulmaması için öneriler... Saçlarınıza şampuan sonrası bakım kremi uygulayın Yaz aylarında saçlarınıza, sıcak ve...

Sayfayı Paylaş