Saç tiftiklenmesi nasıl geçer ?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Saç tiftiklenmesi nasıl geçer ?
Arkadaşlar merhaba saçlarım da tiftiklenme var.Uçları sürekli karışıyor tarak girmiyor.Tabi ben nedenini biliyorum. Saçlarıma hiç nefes aldırmıyorum.Sürekli boyadığım için yıprandı.Artık kestirmek istemiyorum.Çabuk uzasın istiyorum. Saçımı kestirmeden bu durumdan kurtulabilirmiyim acaba ? Saçımı tararken bildiğiniz tarak içinde kalıyor. Tararken saçalrımı çok acıyor. Saç tiftiklenmesine ne iyi gelir ? Daha önce böyle bir durumu yaşayan varsa yardımcı olabilirmi ?

Merhaba melis magicare saç serumu kullan saç yıpranmasına saç tiftiklenmesine çok iyi geliyor. Ürünü kullanırken görüceksin adeta tarak saçlarından kayıcak. Arada birde doğal yöntemlerle saçına bakım yap. Bir diğer önerim saçı mutlaka uçların dan aldır.Yoksa saçlarında dökülme olur ve sağlıklı uzamazlar.

ben saçım düğüm oldumu direk kesiyorum taramayan üşeniyorum sende öyle yap al makası eline kırp sacları

ben saçım düğüm oldumu direk kesiyorum taramayan üşeniyorum sende öyle yap al makası eline kırp sacları
hahaha kolay hızlı ve pratik çözüm vlala güldürdün beni hahaha ee kestiğinde saçında makas izi yada eğri büğrü falan bir görüntü olmuyormu merak ettim benim kız sakız çiğnemeye çok meraklı küçükken bazen ağzında sakızla uyurdu bir bakmışım saçına yapışmış ne yapacam diye çabalarken makası alır sakızlı bölümü keserdim o geldi aklıma:D:D

Geri