saç toplamayı alışkanlık haline getirenler

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
saç toplamayı alışkanlık haline getirenler
saç jöleleme saç jölelemek saçları toplamak toplamak saçı uzatırmı
Saçlarını açık kullanamayanlar kadınlar kulak versinler bakalım.
Bir bayan saçlarını neden toplar?
Rahatsız olduğu için, rahat edemediği için, saçları yağılıdır vs vs bir çok neden olablir.

Özellikle saçları sıkı tokalarla ve sıkı şekilde toplamak o güzelim saçlarınız için büyük zarar ifade ediyorlar.
Saç tellerimizin sıkışmasına yol açarlar.

Sıkışan saç tellerininde hücreleri sıkışır. Saçlar sonuç olarak kırılırlar.
Toplayın elbette ama gergin ve çok sıkı şekilde toplamaktan çekinin. Saçlarınızı kırmadan ve rahat edebileceğiniz
bir şekil ve yapıda. Saçlarınızın sağlığını tehlikeye atmayın.

En zararlı olanıda saçlarınız dökülmeye başlar. Şakaklardan başlayan saç dökülmeleriyle zor durumda kalırsınız.
Açık bırakılan saçlar genelde daha rahattır ve daha iyidir. Çünkü hücreler rahat eder ve istediği gibi hareket
etme fırsatı bulur.

Hücrelerin rahatlanaması demek sizin saç sağlığınızı elinize alıyorsunuz demektir.
Saçlarınızın ihtiyacı olanı vermeli ve hem dökülmeleri hem de kırılmaları engellemelisiniz.

Sitenin Meleği.

Emeğine sağlık.
Ben yemek ve temizlik yaparken topluyorum. Onun dışında salıyorum.
Çünkü gerçekten kırılıyor sürekli toplayınca.

Saçlarımı toplamam ben hiç zaten kıvırcık önden taç takıp arkasını salıyorum rahat ediyorum valla.Hem saçları toplamak feci halde kırıyor saçları hemde benim başım ağırıyo toplayınca..teşekkürler tatlım güzel bi konu

ben saçımı sürekli topluyorum.açık olunca rahatsız oluyorum.ve gerçekten saçlarım kırık.hep jölelemek zorunda kalıyorum.jölelemezsem saçımın üstü ormanlık gibi oluyor.keşke düzelse.yapabileceğim tek şey kısacık kestirip düzgün uzatmak olabilir.ama o da bana hiç yakışmıyor.belki ilerde kısacık kesitrmeyi düşünebilirim.şimdi cesaretim yok ama isterdim saçlarım rüzgarda havalansın serbestçe.bir de öyle alışmışım ki,küçüklüğümden beri topludur saçlarım,açınca bir türbanlının saçını açması gibi utanıyorum.ama ben de zevkini çıkaracam uzun güzel saçların ilerde inşAllah.

ben saçımı sürekli topluyorum.açık olunca rahatsız oluyorum.ve gerçekten saçlarım kırık.hep jölelemek zorunda kalıyorum.jölelemezsem saçımın üstü ormanlık gibi oluyor.keşke düzelse.yapabileceğim tek şey kısacık kestirip düzgün uzatmak olabilir.ama o da bana hiç yakışmıyor.belki ilerde kısacık kesitrmeyi düşünebilirim.şimdi cesaretim yok ama isterdim saçlarım rüzgarda havalansın serbestçe.bir de öyle alışmışım ki,küçüklüğümden beri topludur saçlarım,açınca bir türbanlının saçını açması gibi utanıyorum.ama ben de zevkini çıkaracam uzun güzel saçların ilerde inşAllah.

Tatlım onarıcı serum felan kullan iyi gelir iyice bi araştır

Geri