Etiketler:
  1. MİSAFİR

MİSAFİR Forum Okuru

Saç uzamaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MİSAFİR tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben saçlarımı yeni kestirdim ama çok pişmanım şimdi uzatmak istiyorum ama bana dedilerki sinameki oTu badem yapı bimeks ampul ve su ile yapılan bir maske o uzatır dediler bilen varsa yardımcı olsun lutfen :(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç uzamaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SaÇ Ekİmi

SaÇ Ekİmi

Saç dökülmesine neden olan birçok faktör vardır. En sık karşılaşılan saç kaybı şekli, tıbbi olarak androjenik alopesi adı verilen ve cinsiyet hormonlarının etkileri ile ortaya çıkan erkek tipi saç kaybıdır. Androjenik alopesi dışında yanık, travma ve bazı hastalıklar sonucu da saç kaybı ortaya çıkabilir. Saç kaybı genellikle ya başın tepe kısmından, ya da alın bölgesinde şakak üstlerinden...
  2. Başdöndüren saçlar

Başdöndüren saçlar

Bazı küçük noktalara dikkat ederek baş döndüren dolgun saçlara, hoş ve bakımlı bir görünüşe sahip olabilirsiniz... Saçınız, görünüşünüzde önemli rol oynar. Doğru kesim, tarama şekli saçınızı çok daha dolgun ve sağlıklı gösterir. Makyaj da bakımlı görünmek isteyen kadınlar için bir zorunluluk. Makyajınıza özen göstererek çok daha hoş ve bakımlı bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Işık saçan...
  3. saç taçları

saç taçları

saç taçları saç taçlari taçı erkek taçları günlük taçlar saç aksesuarlarından biri olan taçlar çok şeker işte modeller
  4. Rengarenk Saçlar

Rengarenk Saçlar

renkli saç rengarenk saclar renkli saclar rengarenk saç Gençlerimizin kapılıp gittiği bir akım var adı: "emo". benim pek ilgimi çektiğini söyleyemem ama birçok genç bu akımı beğeniyor... Emolar şimdide renkli saça merak sarmış... Peki bu renkli saçlar nasıl oluyo? Nasıl modelleri var? İşte sorularımızın cevabı:
  5. Saç bakımı

Saç bakımı

saç bakımı, saç bakım, saç bakımı nasıl yapılır, saç bakım maskeleri, saç bakım ürünleri, saç bakım yağları, saç bakım kürleri, saç bakımı evde, saç bakım maskesi, Görsel güzellik için oldukça önemli olan saçlarımız, gerek günlük yaşamın stresinden, gerek ise saça uygulanan işlemlerden ötürü sağlığını, güzelliğini kaybeder. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda saç bakımına dair bilgiler...

Sayfayı Paylaş