Saç uzatan karışım

başKa bi Öneri

Bence elMa sirkesi işe yaramayabilir elmanın yenilMesi saç uzatımasına yardımcı olur ama çok uzamaz benim önerim sarımsak..
ben sarımsağı makinadan geçirip suyunu saç köklerime uyguladım 1 ay içerisinde saçlarım uzamaya başladı dökülmeyi de önledi ve saç tellerim sıklaştı.. TavSiye EDerim..

turp suyuu

arkadaşlar ben saçıma turp suyu sürüyorm ama yumurta sürmüyorum yumurta keepek oluşumunu çoğaaltıyor ama turp suyu süper mutlaka deneyin saçım 2 haftada 4 cm uzadı devam ediyorum ve saç da dökmüyoo parlatıo ve güçlendiriyoo ve asla saç kremi kullanmayım çok feci döküyooo turp suyu kulanın :)

çay saçı uzatırmı saç uzatan karışım sirke saçı uzatırmı elma sirkesi saç elma sirkesi
kim saçlarının daha çabuk ve kolay uzamasını istemez ki? Elbet de ki hiç kimse :))) Saç uzatmak zaman ister biliriz.Fakat o zamanı kısaltmakta elimizde, nasıl mı? İşte aynen böyle :)

sac-bakimi1-2947.jpg

Saçlarınızın çabuk uzaması için, 2 su bardağı suyun içine yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin.

Banyo yaparken bu karışımı saçlarınıza uygulayın. Düzenli olarak kullandığında saçlarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz.

Yukarıda verdiğimiz bu karışım saçlarınızın daha çabuk uzamasını sağlayacaktır melek'lerim :)))

kesinlikle deniycem
cok tesekürler

ben henüz on yaındaym saçlarım boynumda ama eskiden belimdeydi bu karışımı uygulasam bana bir zararı olurmu

Misafir Melek;554620]Bence elMa sirkesi işe yaramayabilir elmanın yenilMesi saç uzatımasına yardımcı olur ama çok uzamaz benim önerim sarımsak..
ben sarımsağı makinadan geçirip suyunu saç köklerime uyguladım 1 ay içerisinde saçlarım uzamaya başladı dökülmeyi de önledi ve saç tellerim sıklaştı.. TavSiye EDerim

ya sarimsak kokmuyormu? Komiyacagini bilsem bende yaparim
benim saclarim cok ince ve asiri sekilde dökülüyorlar

Geri