Etiketler:
  1. RebelAngel

RebelAngel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Saç uzatma sorunu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında RebelAngel tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, ben saç uzatma taktikleri ararken bu sitedeki http://www.meleklermekani.com/threads/3-ayda-saclari-omuzdan-bele-nasil-uzatilir.206707/page-2 vu konuyu gördüm ve üye oldum...sormak istediğim şu: Eğer bir bilginiz varsa ve bunu deneyen varsa (ben pek 3 ayda mümkün olacağını sanmıyorum ama ) cidden işe yarıyormu? ben zamanında çok ürün kullandım ve saçlarım keçe gibi oldu biraz düzeltmeye uğraşıyorum şuan....ve kaç aydır (belki sene) uzatmaya çalışıyorum ama bir türlü yok uzamıyor.... bi yardımcı olurmusunuz? bir bilginiz varsa nolur.

Saç uzatma sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha hızlı saç uzatmanın yolları!

daha hızlı saç uzatmanın yolları!

saç uzatma yolları saç uzatmanın yolları saçı uzatmanın sac uzatmanin yollari hızlı Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç...
  2. Saç uzatma yöntemleri

Saç uzatma yöntemleri

saç uzatma teknikleri hızlı saç uzatma, hızlı saç uzatma yöntemleri, çabuk saç uzatma formülleri, çabuk saç uzatma teknikleri, saç uzatma, saç uzatmanın yolları, saç uzatan bitkiler, saç uzatma yolları, Saçlarını kestiren her kadın, bir an önce saçları uzasın ister. Saçların uzaması için, gerekli zamanı beklemek mi lazımdır peki? Elbette ki hayır Melek'ler:) Bir takım doğal yollar sayesinde...
  3. Turp suyuyla saç uzatmayla ilgili

Turp suyuyla saç uzatmayla ilgili

Kızlar internette bu turp sulu saç uzatma tarifi dolanıyor. Saçlarım kalcamın hemen üzerinde ama dahada uzamasını istiyorum :D Sorum şu ki ben bu turp suyunu yaparken içine yumurta sarısı koymak istemiyorum. Bir farkı olur mu ? Yapan biri varsa beni bilgilendirebilir mi ?
  4. Hızlı Saç Uzatma Kürü

Hızlı Saç Uzatma Kürü

hızlı saç uzatma,saçlr en hızlı nasıl uzar,hızlı saç uzatma kürü,en iyi saç uzatma kürü,en etkili saç uzatma yolları, Saçlarını uzatmak isteyen bayanlar, bitkisel bazı kürler sayesinde saçlarını uzatıyorlar. Normal vede sağlıklı bir saç ayda 2-2,5 cm uzayabiliyor. Bu kürler sayesinde bu uzama hızında artış gözlemlemeniz mümkündür. Saç Uzatan Kür Lavanta Kürü Lavanta kürü hazırlamak için...
  5. saç uzatma tekniği

saç uzatma tekniği

kızlar saçlarıma halka kaynak yaptırmayı düşünüyorum sizce çok mu zararlı ve fiyat tahminen ne olur

Sayfayı Paylaş