Saç yıkama bonesi fiyatı nedir işe yarıyor mu?

• Konbuyu başlatan Buketdvli
  • Başlangıç tarihi
B

Buketdvli

Forum Okuru
Saç yıkama bonesi fiyatı nedir işe yarıyor mu?

Saç yıkama bonesi melek kadınlar kulübü saç yıkama bonesi nerede satılır forum'da.​

Arkadaşlar annem rahatsız olduğu için ara sıra hastaneye götürüyoruz ve Bazen yatışı gerekiyor özellikle banyo yapamadığı zamanlar çok rahatsız hissediyor kendini. Ben de en azından vücudunu temizleyebiliyoruz ama saçlarını temizleyemediğimiz için rahatsızlık duyuyordu kendisi. İnternette araştırma yaparken saç yıkama bonesi ile karşılaştım. Saç yıkama bonesi gerçekten işe yarıyor mu kullananlar var mı in saçı yıkamak gibi saçı temizliyor mu? Saç yıkama bonesi nereden satın alabilirim ve fiyatı ne kadar anneme de eğer işe yarıyorsa almak istiyorum çünkü saçları yıkanmadığı zaman çok rahatsızlık hissediyor.

images (1).jpeg

Merhabalar
Sürekli hastanede yatan hastamız varsa temizlik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İllaki hastane ortamı eviniz gibi olmaz. Ama insanların konforunu ve rahatını düşünerek bazı kolaylıklar bizlere sunulmuş bunlardan biri saç yıkama bonesi. Uzun süre yıkanamayan hastanede yatmak zorunda olan hastalar için özellikle saç yıkama bonesi çok güzel ve kullanışlı bir şey. Hem gerçekten temizliyor hem de çok pratik olduğunu söyleyebilirim. Hem uzun süre hastalıktan dolayı banyo yatamayan insanlara sağlıklı bireylere de banyo yapamadıkları dönemlerde yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

"Saç yıkama bonesi nerede satılır fiyatı nedir?"​

Saç yıkama bonesi hem eczanelerde hem de internetten alabileceğiniz bir ürün gayet kullanışlı aloe vera ile zenginleştirilmiş saçı ve derisini temizlemeye yarayan bir aparat. En azından banyo yapamayacak temizliğini giderilemeyecek kişiler için geçici bir süre de olsa temizlik sağlayacaktır diye düşünüyorum.

"Saç yıkama bonesi nasıl kullanılır?"​

Saç yıkama bonesi ambalajından çıkartılarak mikrodalgada 20 saniye kadar ısıtılır ve başa geçirilir. Saç ve baş olduğu gibi bonenin içerisinde kalır 3 dakika kadar ellerinizle friksiyon yapılarak yani masaj yapılır. Daha sonra bone hastanın başından dikkatlice toplanarak çıkartılır ve çöpe atılır. Bundan sonra saçlar kurulama ve durulama gerektirmez.

Dilerseniz aşağıdaki linkten doğru saç yıkama teknikleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. "Saç yıkama teknikleri" konumuzu hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Geri