Etiketler:
  1. bitaneyim61

bitaneyim61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sac

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında bitaneyim61 tarafından paylaşıldı.

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

parfümerilerde özel saç bakimi yaglari satiyorlar az az kulaniliyor saç typlerine göre çesitler var..

evde zeytinyag varsa ayni islemi görür az eline al saçlarina sür..

not : birdaha kine saç rengini açarken rengi koyuysa birden fazla boya kulanma önçe bir tane sonra iki hafta süre geçince ikinciye geç etap etap aç
    ara vere vere rengini aç saçlain daha az zarar görür ve öyleçe daha natür görünür bu sekilde Saçlarin uzadiginda aradaki fark görülür , sirayla açarsan fark okadar beli degil.

üzülme düzelir ;)

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

parfümerilerde özel saçbakimli yaglari satiliyor her saça göre ayri var..
    evde zeytinyag varsa o da ise yarar her saç için iyi gelir..

üzülme düzelir;)

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım sık sık bakım yap ara ara benimde oluyor

sac konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilginc Saclar... :)

Ilginc Saclar... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sac dolasıklıgı

Sac dolasıklıgı

dolaşık saç nasıl açılır saç dolaşıklığı Saclarım cok kıvırcık ve son günlerde inanılmaz dolastı evde dogal yolla acılması mümkün mü acaba
  3. sac dökülmesine bitkisel cözüm....

sac dökülmesine bitkisel cözüm....

Saç dökülmesi aslında pek çok kadının sorunudur. Ama bitkisel çözümleri var... Bir tutam buğday çimi, bir çay bardağı süt ve bir çorba kaşığı susam yağını karıştırıp püre kıvamına getirdikten sonra saç diplerine masaj yaparak sürün. Streç filmle sarıp, iki saat bekletin. Ardından saçınızı şampuanlayın. Bu uygulamayı haftada bir yapmanız yeterli…
  4. Kuru + cansiz + ince saclar

Kuru + cansiz + ince saclar

kizlar benim saclarim ince ve kuru ve yikandiktan sonra aynen böyle oluyor:meri: ne yapsam fayda etmedi, bana ne önere bilirsiniz hayirli aksamlar
  5. Kirilan saclar icin..

Kirilan saclar icin..

kirik saclar, bakim, güzellik, kadinca, öneriler, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgar gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direct olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma,...

Sayfayı Paylaş