Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saç

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bir süre sabredip uzamasını beklemekten başka bir çareniz yok. Uzadıktan sonra kuaförünüze gidip, şekil konusunda birlikte bir karar verebilirsiniz :)

saç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızı yolmayın

Saçlarınızı yolmayın

Sağlıklı saçların sırrı, elbette ki bakımlı olmaktan geçiyor. Çünkü çevre faktörleri, güneş ışınları, sürekli fön veya uygun olmayan şampuan kullanımı, saçları yıpratarak sağlıksızlaşmalarına ve canlılıklarını kaybetmelerine yol açıyor. Gür, ışıl ışıl parlayan güzel saçlara sahip olmak herkesin arzusu. Ancak maalesef herkes bu konuda aynı şansa sahip değil. Saç dökülmesi, elektriklenmesi,...
  2. Saçlarınızı Konuşturun

Saçlarınızı Konuşturun

Her bayan bakımlı göz kamaştıran saçlara sahip olmak ister...Bazılarının bunun için özel bir çaba göstermesine gerek yoktur saçları genetik olarak hacimli ve çok bakımlıdır...Ama pek çoğumuzun saçları ne kadar uğraşırsak uğraşalım hacimli görünmez... Saçlarınız istediğini gibi hacimli ve havalı olsun göz kamaştırsın istiyorsanız birde bu önerileri deneyin melekler :tik: - Saçlarınızın...
  3. Saçlara mayonez

Saçlara mayonez

saça mayonez maskesi mayonezle saç bakımı saclara mayonez saça iyi gelirmi Güneş saçlarımızı kuruttu: Yaz sonuna yaklaşırken saçlarımızın sıcağa dayanacak hali kalmadı. Kimisi dökülüyor, uçları kırık, kuru, cansız bizden yardım bekliyorlar. Aşağıdaki maske, her tür saça gayet iyi gelir. Derin nem sağlar, kuru ve hasar görmüş saçları onarır, ışıl ışıl parlatır... Mayonezin içindeki yumurta...
  4. pırıltılı saçlar

pırıltılı saçlar

badem yağı saça nasıl uygulanmalı saç kalınlaştıran bitkiler Parlak ve Canlı Saçlara Sahip Olmak bütün bayanların ve erkeklerin en çok istediği şeydir. Saçlarımız güzelliğimizin en önemli tamamlayıcısıdır. Herkes parlak canlı saçlara sahip olmak ister. Unutulmamalıyız ki ancak sağlıklı saçlar canlı ve parlaktır. En önemlisi saç tipinizi bilmek Normal saçlar: Parlak, canlı, sağlıklı...
  5. gine saçlar..

gine saçlar..

benim saçım omuzumun biraz altında ve kıvırcık. sizce saçımı nasıl yapabalirim?

Sayfayı Paylaş