1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bukonu; saça krepe yapımı hakkında bilgivermektedir.
    Meleklerim evde yapılan saç modellerine ekleyebileceğiniz güzel bir bilgisunuyoruz sizlere. Beğenerek yapacağınız saçlarla artık her zaman kuafördençıkmış gibi görünmenin de keyif verici olduğunu düşünüyorum. Saçlarınız uzunsakesinlikle resimdeki modeli denemenizi öneririm. Bu modelle düğüne bilegidebilirsiniz hatta topuzunuzu evde kendiniz bile yapabilirsiniz :tik:

Krepe tokalarının piyasaya sürülmesiyle birlikte krepe yapımı çok kolaylaştıve bir o kadarda revaçta ama hala klasik tarzda krepe yapmayıdüşünenlerseniz ya da krepe tokası edinemeyenlerdenseniz bu resimli anlatım çok işinize yarayacak :)

ceylinn bunu beğendi.
Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

iğne oyası yapılışı iğne oyasının yapılışı oyaların oyaları resimleri oyası modelleri ve Büyüklerimizin söylediği bir lafı kullanmadan geçemeyeceğim "iğne ile kuyu kazmak"..dedikleri bu olsa gerek yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip...
  2. Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

rokoko nakışı rokoko işi nasıl yapılır nasıl yapılır nakış nakışı video Rokoko nakışının nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacam hanımlar şimdiden kolay gelsin=)
  3. İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

iğne oyası ile nasıl fiyonk yapılır resimli iğne oyası fiyonk yapılışı El emeği göz nuru işlerden hoşlanan, kıymet veren ve nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için iğne oyasında fiyonk yapımını resimli olarak anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Öncelikle bize lazım olan iri bir çengelli iğne.. Öncelikle kancalı iğnemizin kanca kısmını kırıyoruz...
  4. İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası yapılışı iğne oyası resimli yapılışı Herhalde el emeği göz nuru işlemeler içinde en zor, en oyalayıcı, en sabır isteyeni iğne oyasıdır melekler :) Hani derler ya iğne ile kuyu kazmak, işte o hesap. Ama yapıldıktan sonra ortaya çıkan muazzam elişleri de parmak ısırtır insana. Eğer siz de bu işi öğrenmek istiyorsanız, kısaca nasıl yapıldığını resimli olarak...
  5. Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebe Krep (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden aranızda Bebe Krep tarifini bilen varsa yazsın lütfen!

Sayfayı Paylaş