1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bukonu; saça krepe yapımı hakkında bilgivermektedir. Meleklerim evde yapılan saç modellerine ekleyebileceğiniz güzel bir bilgisunuyoruz sizlere. Beğenerek yapacağınız saçlarla artık her zaman kuafördençıkmış gibi görünmenin de keyif verici olduğunu düşünüyorum. Saçlarınız uzunsakesinlikle resimdeki modeli denemenizi öneririm. Bu modelle düğüne bilegidebilirsiniz hatta topuzunuzu evde kendiniz bile yapabilirsiniz :tik:

Krepe tokalarının piyasaya sürülmesiyle birlikte krepe yapımı çok kolaylaştıve bir o kadarda revaçta ama hala klasik tarzda krepe yapmayıdüşünenlerseniz ya da krepe tokası edinemeyenlerdenseniz bu resimli anlatım çok işinize yarayacak :)

ceylinn bunu beğendi.
Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

çocuk nasıl yapılır resimli anlatım çocuk nasıl yapılır resimli italyan 31 i maşa anlatım italyan 31 Ben pek örgüden anlamam aslında itiraf ediyorum hiç anlamam:D Ama anlayanlar yada daha çok teknik öğrenmek isteyenler için İtalyan işine başlama tekniğini paylaşmak istiyorum resimlerle umarım faydalı olmuşumdur şimdiden kolay gelsin:tik:
  2. Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

windows xp aktivasyon windows xp aktivasyon kodu etkinleştirme kodu etkinleştirme broşür nasıl hazırlanır resimli anlatım Windows XP kurduktan sonra mutlaka "Activation-Aktivasyon" işlemini yapmanız gerekmektedir.size 30 günlük bir süre verir.aktivasyon için.bunu yapmadığınız takdirde de sisteminiz yavaş tavaş kilitlenmeye başlar.menuler çalışmaz ve windows çalışmaz hale gelir. bu...
  3. Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

rokoko nakışı rokoko işi nasıl yapılır nasıl yapılır nakış nakışı video Rokoko nakışının nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacam hanımlar şimdiden kolay gelsin=)
  4. Krepe Nedir, Nasıl Yapılır?

Krepe Nedir, Nasıl Yapılır?

krepe nedir, krepe nasıl yapılır, krepe uygulaması Sevgili melekler, bir kuaför terimi olan krepe, saçı bir tarak yardımıyla kabartma işlemidir. Saça şekil verirken, topuz yaptırırken, boyama işlemlerinde ve saça hacim kazandırmak istenen durumlarda krepe işlemine başvurulur. Yalnız krepenin profesyonel ellere bırakılması en doğru olandır. Zira acemi ellerde yapılan krepe saça zarar...
  5. Kelebek Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır? (resimli)

Kelebek Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır? (resimli)

kelebek topuz, kelebek topuz saç modeli, kelebek topuz nasıl yapılır Sevgili melekler, hazır yarın Sevgililer Günü iken size gayet hoş ve değişik bir saç modelinin nasıl yapılacağını anlatmak istiyoruz. Yarın gece şık bir kıyafet üzerine yapacağınız bu kelebek topuz modeliyle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz... Bu hoş saç modelini yapabilmek için ilk olarak sıkı bir lastik toka...

Sayfayı Paylaş