Saçı hızlı uzatan şeyler

A

Aynurcxxc

Forum Okuru
Saçı hızlı uzatan şeyler
Saçı hızlı uzatan şeyler maskeler yiyecekler

Merhaba ,
1 hafta önce saçımı kısacık kestirmek zorunda kaldım çünkü boyadan saçım yandı tel tel elime geldi . Ben de çok kısa kestirmek zorunda kaldım. Saçımı hızlı uzatan şeyler var mı maskeler ya da yiyecekler , bitkisel çözümler var mı. Maske ya da bitkisel çözümleri nasıl uygularım saçlarımın hızlı uzaması için lütfen yardım edin saçlarım kısacık kaldı moralim çook bozuldu lütfen bir çözüm

Merhaba Aynur

Geçmiş olsun tatlım hepimizin en az bir defa başına gelmiştir saçlarımızın boya ile yanması ne yapalım olan olmuş . Şimdi saçımızı nasıl hızlı bir şekilde uzatabiliriz ona bakalım ve bir daha böyle bir hataya düşmeyelim. Saçlarımız biz kadınların en önemli aksesuarıdır aslında. Saçlarını hızlı uzatabilmek için evde hemen yapacağın bir yöntem yumurta evet yumurta kokmayacaksın merak etme , yumurtanın akını saçlarına ve saç diplerine sürüyorsun ve saçlarını streç filmle sarıyorsun 2-3 saat bu şekilde bekliyorsun daha sonra yıkayabilirsin saçların hem güçlü olacak hem de hızlı uzamasını sağlayacaktır. Yine evde yapabileceğin bir maske tarifi daha vereyim ; patatesi haşlıyorsun ve haşladığın suya bal ve yumurta sarısını karıştırıyor saçlarına saç diplerine sürüyorsun hem saçlarını hızlı uzatacak hem de saçlarının nemli olmasını sağlayacaktır. Üçüncü tarifim de aloevera bir fincan , bir çorba kaşığı limon suyu , yarım tatlı kaşığı bal karıştırıyor saçlarına sürdükten sonra yarım saat bekliyorsun ve duruluyorsun. Aleoverayı evdeki saksıda yetişenden alabilirsin yaprağını soy jelini çıkar ve kullan .

Geri